با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سرزمین عجایب بی‌رحم و ته‌ دنیا

دانلود و خرید کتاب صوتی سرزمین عجایب بی‌رحم و ته‌ دنیا

۴٫۳ از ۳ نظر
۴٫۳ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی سرزمین عجایب بی‌رحم و ته‌ دنیا  نوشته  هاروکی موراکامی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی سرزمین عجایب بی‌رحم و ته‌ دنیا

«سرزمین عجایب بی‌رحم و ته‌ دنیا» دو داستان در یک داستان از هاروکی موراکامی عجیب و غریب است. داستانی با دو روایت موازی که باید با هوشیاری کامل آن را بخوانید وگرنه در هزارتوهایش گم خواهید شد. فصل‌های فرد کتاب داستان سرزمین عجایب بی‌رحم و فصل‌های زوج کتاب «ته دنیا» را روایت می‌کنند. راوی سرزمین عجایب بیرحم، جوانی است که تربیت شده تا از ضمیر ناخودآگاهش برای رمزنگاری استفاده کند، او برای یک سازمان شبه‌ دولتی کار می‌کند و دانشمند مرموزی که کاشف «کاهش صدا» است او را به ماموریتی می‌گمارد، در حالی که گروهی دیگر، که برای کارخانه‌ای کار می‌کنند، در پی ‌یافتن رمزهای ساخته و پرداخته جوان و ربودن اطلاعات سازمان هستند. در «ته دنیا» چه خبر است؟. غریبه‌ای به شهری که گفته می‌شود ته دنیا است می‌رود. شهری با دیوارهای بلند و محصور شده. از راه که می‌رسد سایه‌اش را با کاردی از او جدا می‌کنند و در محل مخصوص سایه‌ها می‌گذارند. ساکنان شهر مجاز به داشتن سایه نیستند و در ادامه داستان واقعیت وحشتناک‌تری فاش می‌شود، آنها مجاز نیستند حتی ذهن هم داشته‌ باشند. این اثر موراکامی را هنگام خواب نخوانید و نشنوید چون مجبور خواهید شد هرچه خوانده اید و شنیده اید را دوباره تکرار کنید و ناگفته نماند که اگر یکی دو فصلی از کتاب را تاب بیاورید و گیج نشوید، در لذت خواندن و شنیدنش غرق خواهید شد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
ehsan
۱۳۹۷/۰۸/۲۳

چون ممکنه طولانی بشه اول بگم که پیشنهاد می‌کنم مقدمه رو اصلا گوش ندین. مترجم زحمت کشیدن بدون هیچ دلیلی ویکیپدیای کتاب رو ترجمه کردن و نصف داستان رو اونجا لو دادن. دوستان هم برخلاف رویه معمول کتابهای صوتی اون

- بیشتر
f_a
۱۳۹۷/۱۱/۲۵

فوق العاده جذاب و البته شنیدنی ...

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۱۵ ساعت و ۳۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۲۷٫۲ مگابایت
زمان۱۵ ساعت و ۳۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۲۷٫۲ مگابایت