دانلود کتاب صوتی سفر بخیر آقای رئیس جمهور اثر گابریل گارسیا مارکز با صدای رضا عمرانی | طاقچه
با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی سفر بخیر آقای رئیس جمهور اثر گابریل گارسیا مارکز

دانلود و خرید کتاب صوتی سفر بخیر آقای رئیس جمهور

۳٫۳ از ۶ نظر
۳٫۳ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی سفر بخیر آقای رئیس جمهور  نوشته  گابریل گارسیا مارکز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی سفر بخیر آقای رئیس جمهور

«گابریل گارسیا مارکز» روزنامه‌نگار، فعال سیاسی و نویسنده کتاب پرفروش رمان «صد سال تنهایی» است. مارکز در سال ۱۹۸۲ برنده جایزه نوبل ادبیات شد. داستان‌هایش مرزی میان خیال و واقعیت دارند و به سبک «رئال جادویی» معروف است. بنیاد نوبل هنگام اهدای جایزه به او لقب «شعبده باز کلام» را داد. «سفر بخیر آقای رئیس جمهور» مجموعه داستانی متفاوت از مارکز، شامل یازده داستان است. آنچه این مجموعه داستان را از دیگر آثار مارکز متمایز می‌کند فضای داستان‌ها و محل اتفاق افتادن آن‌هاست. داستان های این مجموعه درباره زندگی تلخ مردمی است که در امریکای لاتین زندگی می‌کنند. مارکز در «سفر بخیر آقای رئیس جمهور» از شخصیت‌های برجسته‌ای مانند «پابلو نرودا» استفاده می‌کند و این بر جذابیت داستان ها تا حد زیادی می‌افزاید. مارکز، درباره این مجموعه می‌گوید: این داستان‌ها از خاطرات شخصی من هستند که به بازنویسی آنها به شکل داستان کوتاه پرداخته‌ام.
معرفی نویسنده
عکس گابریل گارسیا مارکز
گابریل گارسیا مارکز
کلمبیایی | تولد ۱۹۲۷ - درگذشت ۲۰۱۴

گابریل گارسیا مارکز در شهر آراکاتاکا در کلمبیا به دنیا آمد و هشت سال نخست زندگی‌اش را با پدربزرگ و مادربزرگ مادری‌اش گذراند. پدربزرگ و مادربزرگ مارکز، هر دو داستان‌سرایان فوق‌العاده‌ای بودند، اما رویکرد آن‌ها در داستان‌گویی با یکدیگر بسیار تفاوت داشت. پدربزرگش به مارکز جوان داستان‌هایی درباره‌ی تاریخ، جنگ و مزارع موز محلی گفت. از سوی دیگر، مادربزرگ او زنی خرافاتی بود که به شدت به ارواح و جهان ماوراء طبیعی اعتقاد داشت و داستان‌هایی که برای مارکز تعریف می‌کرد نیز شامل همین مضامین بود.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۱ ساعت و ۰۹ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۶۳٫۳ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۰۹ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۶۳٫۳ مگابایت