با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
نامه های محرمانه راهبی که فراری اش را فروخت

دانلود و خرید کتاب صوتی نامه های محرمانه راهبی که فراری اش را فروخت

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی نامه های محرمانه راهبی که فراری اش را فروخت  نوشته  رابین شارما  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی نامه های محرمانه راهبی که فراری اش را فروخت

کتاب نامه های محرمانه راهبی که فراری اش را فروخت نوشته رابین شارما است که با ترجمه رضا اسکندری آذر است و با صدای حامد فعال منتشر شده است.

درباره کتاب نامه های محرمانه راهبی که فراری اش را فروخت 

کتاب داستان جولین است که به ظاهر موفق است اما چیزی در زندگی‌اش کم است.

این کتاب داستان وکیلی است که زندگی‌اش را به‌خاطر خلا درونی‌اش به هم ریخته است و حالا بعد از مدتی از آن شرایط دور شده است و در این کتاب داستان تغییرش را بعد از یک حمله قلبی روایت می‌کند. جست‌وجو به دنبال شادی حقیقی. جولیان در عیاشی غرق شده بوده اما راهش را پیدا می‌کند و با یک راهب آشنا می‌شود و مسیر زندگی‌اش تغییر می‌کند. این کتاب روایت این تغییر است.  

داستان با روایت بازدید راوی از یک قبرستان قدیمی فرانسوی در زیر زمین شروع می‌شود، قبرستانی که ۶ میلیون فرانسوی در آن دفن شده‌اند. راوی همراه راهنمایش می‌رود، او متوجه اسکلت‌های ترسناک دورش می‌شود که همه جا را پوشانده‌اند. راهنما او را میان اسکلت‌ها تنها می‌گذارد و به او می‌گوید باید منتظر باشد زیرا این‌جا آن‌ها را می‌بیند. راوی نمی‌داند راهنما از چه چیزی حرف می‌زند اما پیش از فهمیدن راهنما تنهایش می‌گذارد. لاین کتاب داستان سفر به اعماق وجود برای شناختن خود است. 

شنیدن کتاب صوتی نامه‌های راهبی که فراری‌اش را فروخت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

شنیدن کتاب صوتی نامه‌های راهبی که فراری‌اش را فروخت را به افرادی که به دنبال خوشبختی، سرزندگی، شادی و آرامش درونی هستند، پیشنهاد می‌کنیم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
کاربر ۳۴۲۹۱۲۴
۱۴۰۰/۰۶/۱۷

عالی

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۹ ساعت و ۰۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۷۳٫۰ مگابایت
زمان۰۹ ساعت و ۰۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۷۳٫۰ مگابایت