با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
شوهر عزیزم

دانلود و خرید کتاب شوهر عزیزم

۳٫۸ از ۶ نظر
۳٫۸ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب شوهر عزیزم  نوشته  جویس‌کرول اُتس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب شوهر عزیزم

جویس‌کرول اوتس( - 1938)، نویسنده امریکایی برنده جایزه ادبی پولیتزر است. در یکی از داستان‌های این مجموعه داستان کوتاه به نام «خودکشی در باشگاه بدن‌سازی» می‌خوانیم: «حتما گاهی به فکر خودکشی به دست پلیس می‌افتید، خب بالاخره این‌جا جرسی است! یک آدم آزرده‌خاطر دو-سه‌تا گروگان می‌گیرد، برای راحتی خودش معمولا این گروگان‌ها از افراد خانواده‌ی خودش است، چون معمولا این‌ها توی خانه دوروبرش‌اند، گروگان‌گیر شماره‌ی پلیس را می‌گیرد و یک «مورد گروگان‌گیری» را گزارش می‌دهد، درحالی‌که خیابان‌های اطراف خانه به محاصره‌ی افراد پلیس درمی‌آید و ماموران ویژه‌ی گروه ضربت مسلح به اسلحه‌های قوی دورتادور خانه هستند و هلیکوپترهای سمج اخبار تلویزیونی مثل مگس بالای خانه پرواز می‌کنند، آدمی که قصد خودکشی دارد، احتمالا با افسر پلیس تلفنی مذاکره می‌کند یا شاید فقط خودش را درِ خانه‌اش نشان بدهد و با چیزی که شبیه اسلحه است -مثل تفنگ اسباب‌بازی، چکش، چاقوی مخصوص برش نان-یا در یک مورد اخیر، شانه، حرکات تهدید‌آمیزی انجام دهد. شاید انگشتش را به سمت پلیس نشانه برود و درحالی‌که سرش در تیررس تک‌تیراندازها است، داد بزند: «بنگ، بنگ!» سی افسر پلیس، هر کدام پنج تیر، پس حداقل صدوپنجاه گلوله به سمت فردی که قصد خودکشی دارد شلیک می‌کنند که هر کدام می‌تواند کشنده باشد. یا فرض کنیم که فرد آزرده‌خاطر گروگانی دم دستش نباشدیا خانه‌یی نداشته باشد، در این صورت می‌توان خیلی راحت با افزایش سرعت ماشین در بزرگراه و عدم توجه به هشدار پلیس برای کنارزدن ماشین و توقف کنار جاده خودکشی کرد، در این حالت افسرهای پلیس نیوجرسی به هیجان می‌آیند و به تعقیب ماشین می‌پردازند و در این حالت می‌توان هر شی‌یی شبیه اسلحه مثل تفنگ اسباب‌بازی، چکش و غیره را بیرون پنجره حرکت داد تا آن‌ها شروع به تیراندازی کنند».

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۵)
Hosna
۱۳۹۵/۱۲/۲۰

عکس روی جلدش خیلییییی قشنگه

*لپی*
۱۳۹۹/۰۹/۰۵

بدنبود،توقع داشتم خیلی بهتر باشه یا لااقل جوری باشه که بعدازخوندن داستانها نگم ( خوب که چی؟) البته یکی دوتا از داستانها بهتربود

❤️درود بر امام خامنه ای و نصرالله❤️
۱۳۹۵/۰۴/۱۰

خوب بود

ستاره
۱۳۹۶/۰۹/۱۱

داستان شوهر عزیزمش خیلی خوبه

حوریه
۱۳۹۷/۰۳/۰۶

دوتا داستان آخرش رو دوست داشتم

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۰۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۲/۰۱
شابک‭۹۷۸-۶۰۰-۶۹۵۵-۳۹-۱‬
تعداد صفحات۳۰۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۲/۰۱
شابک‭۹۷۸-۶۰۰-۶۹۵۵-۳۹-۱‬