با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
رنج مقدس ۱

دانلود و خرید کتاب رنج مقدس ۱

۴٫۶ از ۱۴ نظر
۴٫۶ از ۱۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب رنج مقدس ۱  نوشته  نرجس شکوریان فرد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب رنج مقدس ۱

رمان رنج مقدس نوشته نرجس شکوریان فرد داستانی جذاب است که به زندگی و رنج های دختری به اسم لیلا می پردازد. این کتاب شما را با داستان یک زندگی همراه می‌کند تا فرازو فرودهای زندگی یک جوان ایرانی را از نزدیک لمس کنید.

انتشارات عهد مانا در تلاش است تا با همکاری نویسندگان حرفه‌ای و توانا کتاب‌هایی در معیار و استاندارد ملی و بین‌المللی تولید کند. این انتشارات قصد دارد برای گروه‌های مختلف سنی و خانواده‌های فرهیخته ایرانی آثاری متناسب با فرهنگ ایرانی اسلامی منتشر کند تا خوانندگان با خیال راحت به سراغ ادبیات داستانی بروند.

کتاب‌های عهد مانا زیرنظر متخصصان باتجربه منتشر می‌شود و علاوه‌بر سرگرمی و لذت مطالعه آموزش و تربیت را هم به همراه دارد. خواننده‌ی ایرانی بعد از مطالعه کتاب می‌تواند با نگاهی بازتر نسبت به مسائل در جامعه زندگی کند.

 درباره کتاب رنج مقدس : کتاب اول

لیلا  در خانواده‌ای زندگی می‌کند که به خاطر وضعیت کاری پدرش که مدام به ماموریت های فرامرزی می‌رود، مجبور به تحمل سختی و دوری است و این رنج‌ها و مشکلات و نبود پدر، باعث به وجود آمدن ناهنجاری های رفتاری در او می‌شود.

لیلا تنها است و این تنهایی، او را فردی متفکر بارمی‌آورد. او معیارهایی برای زندگی خود داشته که برحسب اجبار و شرایط زمانه برگزیده بوده است و حالا قصد دارد مسیر زندگی‌اش را عوض کند. او می‌خواهد به اختیار خود و کاملا آزادانه زندگی کند...

ما در این داستان شاهد چالش‌ها و درگیری‌های ذهنی و روانی شخصیت‌های داستان هستیم که هرکدام رنجی است که زندگی آنها را تحت الشعاع قرار داده است. این اثر با واقعیاتی همراه است که در زندگی هر دوختر و پسر و زن و مردی جریان دارد. درواقع داستان رنج مقدس داستان زندگی امروز ما در این دنیا است.

کتاب رنج مقدس ۱ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 همه جوانان دوست‌دار ادبیات داستانی مخاطبان این کتاب‌اند.

 بخشی از کتاب رنج مقدس ۱

در تنهایی قبل از خوابم سراغ مبینا می‌روم که برایم عکس‌هایی از فروشگاه‌های آن‌جا انداخته و فرستاده است. لباس‌هایی ساده و بی‌طرح و شکل و نوشتهٔ آن‌جا. هرقدر لباس‌های ما پر از تصاویر کارتن‌های خارجی و شلوغ و اعصاب به‌هم‌ریز و حروف انگلیسی است، این‌جا طبق قوانین روان‌شناسی، ساده و خوش‌رنگ است.

مختصر برایش می‌نویسم:

- «آخر آن‌ها مورد تهاجم اسلام قرار نگرفته‌اند و این ما هستیم که مورد هجوم فرهنگ غلط نوشته و اختصاصی آمریکایی برای خراب و فاسد شدن قرار داریم. ما باید خراب شویم، چون اگر سالم بمانیم همهٔ دنیا را آبادی مسلمانی می‌بخشیم.»

مبینا با سؤال‌هایش دربارهٔ مصطفی، کلافه‌ام می‌کند و می‌نویسد:

- «من که ندیدم، ولی فکر می‌کنم مصطفی فرستاده شده از بهشت برای توی جهنمیه...»

و یک شکلک خنده و زبان درآوردن... که گوشی من موقع جواب دادن خاموش می‌شود.

***

نگاه‌های سعید و مسعود با نگاه‌های علی تناسبی ندارد. سکوت خانه هم زیبا نیست. مادر مصطفی که زنگ می‌زند و طلب جواب می‌کند. لبخند پدر و مادر و علی با سکوت سعید و مسعود و من حالتی متناقض به خانه داده است. مسعود طاقت نمی‌آورد:

- به شرطی دختر می‌دیم که حق خارج کردن و سکونت جای دیگه نداشته باشد. همین‌جا!

پدر می‌خندد. تغییر موضع خارجه رفتن مسعود عجیب است.

- من که هنوز جواب مثبت ندادم. اصلاً جواب رد می‌دم. خوبه؟

پدر در جا مخالفت می‌کند:

- لیلاجان! شما به جای جواب رد، با این دو تا دربارهٔ مصطفی صحبت کن.

علی می‌گوید:

- آقامصطفی.

ذهنم تکان شدیدی می‌خورد. من از آقامصطفی برای این دو تا حرف بزنم؟! جل الخالق... پدر می‌رود سمت اتاق. چند دقیقه‌ای نشده که با ساک کوچک همیشگی‌اش ماتمان می‌کند. مادر بلند می‌شود و قرآن و کاسهٔ آب می‌آورد. اشک چشمانم را پس می‌زنم. ایستاده چایش را می‌خورد و سه پسرش را می‌بوسد. خودم را در آغوشش رها می‌کنم.نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۸)
کاربر ۲۳۳۴۳۰۲
۱۳۹۹/۰۸/۲۹

واقعا حظ بردم بعد از امانت گرفتن و خومدن، دلم نیوکد جاپیشو نداشته باشم پول دلدم تریدمش و به خیییییلیهاهم توصیه ش کردم انصافا عالیه

mahdi
۱۳۹۹/۰۹/۰۲

کتاب خیلی جذاب و مفیدی است

Nor Zahra 83
۱۳۹۹/۰۹/۰۸

من نسخه ی چاپیش رو خوندم واقعا عالی بود یه کتاب دخترونه که مخصوص تمام قشر هاست آدم با خوندنش آرامش میگیره

Arosha
۱۳۹۹/۰۸/۰۹

من نسخه ی چاپیش رو خوندم....واقعا کتاب خیلی خوبیه. هم دغدغه مند هست هم روی داستان پردازیش کار شده..در کل عالیه

کامکار
۱۳۹۹/۰۷/۳۰

من نسخه چاپی کتاب رو خوندم کتاب جالب و چالش برانگیزی بود حس خوبی رو به ادم میداد و قلم جذاب و ارامش بخشی داشت

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۵۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۳,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۶/۳۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۱۴۶-۸۱-۳
تعداد صفحات۳۵۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۳,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۶/۳۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۱۴۶-۸۱-۳