با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
دهکده‌ی آدمخواران

دانلود کتاب دهکده‌ی آدمخواران

براساس یک داستان واقعی

۲٫۰ از ۱ نظر
۲٫۰ از ۱ نظر

معرفی کتاب دهکده‌ی آدمخواران

کتاب دهکده‌ی آدمخواران نوشته ژان تولی و ترجمه‌ی بهجت نجفی رمانی خواندنی از رویدادی هولناک است که در زمان جنگ میان فرانسه و پروس اتفاق می‌افتد.

درباره‌ی کتاب دهکده‌ی آدمخواران

ژان تولی داستان دهکده‌ی آدمخواران را بر اساس داستانی واقعی نوشته است. داستان در یکی از دهکده‌های فرانسه در دوران جنگ میان فرانسه و پروس اتفاق می‌افتد. کتاب روایتی از رفتار غیر انسانی مردم در دهکده است. در سال ۱۸۷۰ در فرانسه، ناپلئون سوم فرمانروایی می‌کرد. در نیمه دوم قرن نوزدهم، فرانسه دچار بحران شده بود و همسایه شرقی‌اش، پروس، در اوج قدرت به سر می‌برد. در همین حین، رهبر پروس که از قدرتش سرمست شده بود، به فرانسه حمله کرد. در این جنگ نابرابر، فرانسه که جانی برای مقابله نداشت، شکست خورد و امپراتوری آلمان به وجود آمد.

در دوران این جنگ، در دهکده‌ای واقع در جنوب غربی فرانسه فاجعه‌ای رخ داد. مردم دهکده که به‌شدت ناآگاه و تحت‌تأثیر وضعیت جنگ بودند، دست به کاری غیرانسانی زدند. ژان تولی زمانی که تصمیم گرفت کتاب دهکده‌ی آدمخواران را بنویسد، تنها به مدارکی که در دست داشت بسنده نکرد. او به همان روستا سفر کرد و با مردم صحبت کرد. این گفتگوها تا حدی پیش رفت که مردم روستا او را تهدید کردند که ممکن است قربانی بعدی باشد.

کتاب دهکده‌ی آدمخواران را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

علاقه‌مندان به مطالعه رمان‌های خارجی از خواندن کتاب دهکده‌ی آدمخواران لذت می‌برند.

درباره‌ی ژان تولی 

ژان تولی، کاریکاتوریست، فیلمنامه‌نویس و رمان‌نویس فرانسوی متولد ۲۶ فوریه ۱۹۵۳ است. ژان تولی علاوه بر تصویرسازی و فیلم‌سازی، کتاب‌های موفقی نوشته و جوایز ادبی بسیاری را هم از آن خود کرده است. کتاب‌های مغازه خودکشی و آدم‌خواران از ژان تولی هر دو توسط احسان کرم‌ویسی به فارسی ترجمه شده‌اند. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۲۰ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۶/۲۳
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۵۸۸-۴۴-۷
تعداد صفحات۱۲۰صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۶/۲۳
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۵۸۸-۴۴-۷