با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ماشین زمان

دانلود و خرید کتاب ماشین زمان

۵٫۰ از ۴ نظر
۵٫۰ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ماشین زمان  نوشته  اچ.جی. ولز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب ماشین زمان

رمان علمی تخیلی ماشین زمان، نوشته اچ جی ولز یکی از مشهورترین آثار جهان است تا به‌حال چندین اقتباس سینمایی از آن شده است. این کتاب ماجرای دانشمندی را روایت می‌کند که می‌تواند دستگاهی بسازد که در زمان سفر کند.

سفر او با این ماشین اتفاقات مهمی را می‌سازد. ساخت ماشین زمان همواره برای بشر اتفاقی غیرممکن بوده است که آرزوی دیرینه و دست‌ نیافتنی‌اش بوده. این کتاب روایت این آرزو هاست. 

خواندن کتاب ماشین زمان را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به داستان های علمی تخیلی پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب ماشین زمان

فیلبی گفت: «دارم گیج می‌شم!»

مانینگ که برای بازرسی خم شده بود پرسید: «ممکنه زیر میز رفته باشه؟»

این موضوع باعث خندهٔ تایم تراولر شد.

دکتر پری گفت: «بگو ببینم! واقعاً فکر می‌کنی ماسماسکِ تو به زمان سفر کرده؟»

«البته که این‌طور فکر می‌کنم وگرنه وقت شما رو تلف نمی‌کردم.»

مانینگ به شدت تلاش می‌کرد وانمود کند که از این ناپدیدشدنِ عجیب‌وغریب آن‌قدرها نگران نشده است. فیلبی سعی کرد سیگارش را روشن کند، اما مشکل این بود که فراموش کرده بود نوک آن را جدا کند، درنتیجه روشن کردن قسمت جدانشده ممکن نبود. او ضمن پُک زدن‌های طولانی و بدون دود پرسید: «منظورت اینه که ماشینت وارد آینده شده؟»

تایم تراولر جواب داد: «به آینده یا گذشته، مطمئن نیستم به کدوم یکی. ببین، اون در سطح جلو نرفته، در زمان حرکت کرده. به دلیل اینکه در عرض چند ثانیه در بخش بزرگی از زمان پیش رفته، خیلی نازک و باریک شده و به همین دلیل قابل دیدن نیست.»

پزشک گفت: «این موضوع در حال حاضر خیلی قابل قبول به نظر میاد، ولی نمی‌دونم فردا وقتی عقلمون سر جاش برگرده، راجع بهش چه نظری داشته باشیم.»

درباره اچ جی ولز

هربرت جورج ولز یا اچ. جی. ولز، نویسندهٔ انگلیسی، سال ۱۸۶۶ به دنیا آمد. او را جزو نخستین نویسندگان سبک علمی‌تخیلی می‌دانند. این عنوان از این‌رو به آثار او اطلاق می‌شود که عمدتاً حوادثی غیرقابل پیش‌بینی و فراتر از زمان و مکان در داستان‌هایش رخ می‌دهد.

ماشین زمان، جنگ دنیاها و مرد نامرئی از مهم‌ترین رمان‌های او هستند که به دلیل داستان هیجان‌انگیز و بدیعی که دارند، بارها به صورت فیلم یا کتاب‌های مصور درآمده است.

ولز سال ۱۹۴۶ در انگلستان چشم بر جهان فرو بست

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
Arad
۱۴۰۰/۰۱/۳۰

داستان جالبی بود در عین زیبایی هم باعث ترس و هم باعث یأس و نا امیدی در من شد واقعا آینده چقدر میتونه ترسناک باشه وقتی بهش فکر میکنی

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
حوادثی غیرقابل پیش‌بینی و فراتر از زمان
k.t

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۷۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۶/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۵۳-۴۱۳-۲
تعداد صفحات۱۷۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۶/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۵۳-۴۱۳-۲