با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
تمایز

دانلود و خرید کتاب تمایز

نقد اجتماعی قضاوت‌های ذوقی

۴٫۱ از ۸ نظر
۴٫۱ از ۸ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تمایز  نوشته  پیر بوردیو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب تمایز

کتاب تمایز نوشته پیر بوردیو است که با ترجمه حسن چاوشیان منتشر شده است. این کتاب نقد جامعه شناختی قضاوت های ذوقی است که انجمن بین المللی جامعه شناسی به عنوان ششمین کتاب جامعه شناسی تأثیرگذار قرن ۲۰ معرفی کرده است.

درباره کتاب تمایز

در این کتاب بوردیو به بحث درمورد قضاوت می‌پردازد و که قضاوت در مورد سلایق به جایگاه اجتماعی افراد بستگی دارد و خود قضاوت در حقیقت عملی است برای مشخص کردن جایگاه اجتماعی افراد مختلف. او در این کتاب از ترکیبی از تئوری جامعه شناسی، داده های آماری، عکس‌ها و مصاحبه‌ها استفاده می‌کند تا فهم موضوع را آسان‌تر کند. 

خواندن کتاب تمایز را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به جامعه‌شناسی پیشنهاد می‌کنیم

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۵)
کاربر ۲۰۳۰۷۴۹
۱۳۹۹/۱۲/۰۹

این کتاب مهمترین کتاب بوردیوست.اما ترجمه ی آن خوب نیست.و سالها پیش هم در مجله ی "نگاه نو"ایرادات فاحش ترجمه ی آن ذکر شده و جالب اینجاست که هیچگونه تغییر و تجدید نظری هم مترجم محترم بعد گفته شدن این

- بیشتر
رهاورد
۱۳۹۹/۱۰/۰۶

موضوع قضاوت یکی از اساسی ترین جنبه های زندگی اجتماعی هست و بوردیو در دیدگاه جامعه شناسانه خودش خیلی خوب اون رو قضاوت کرده.

حسین
۱۳۹۹/۰۳/۰۳

یکی از بهترین کتاب‌هایی که خواندم البته ترجمه خوبی نداره

کاربر ۳۰۰۵۲۱۸
۱۴۰۰/۰۱/۱۸

ترجمە غامض و پیچیدە است و خوانندە سردرگم میشود و سعی و تلاش کردن در ربط دادن جملات به هم بی فایدە است زیرا کلمات گنگ هستند.

Raha
۱۴۰۰/۰۱/۰۸

این کتاب با این مبلغ زیاد، به صورت پی‌دی‌اف است و تبدیل به نسخه epub نشده. انگار داری پی‌دی‌اف تو گوشی موبایل می‌خوانی.‌ همواره باید زوم کنی!

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۸۴۹ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۳۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۲/۱۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۸۰۵-۸۳-۸
تعداد صفحات۸۴۹صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۳۸,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۲/۱۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۸۰۵-۸۳-۸