با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
هنر کارکردن

دانلود و خرید کتاب هنر کارکردن

یک راه مطمئن برای این‌که بفهمید برای چه کاری ساخته شده‌اید

۳٫۵ از ۱۵ نظر
۳٫۵ از ۱۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب هنر کارکردن  نوشته  جف گوینز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب هنر کارکردن

کتاب هنر کارکردن نوشته جف گوینز است که با ترجمه سارا گلچین منتشر شده است. گاهی شما نمی‌دانید برای چه کاری مناسب هستید و علاقه‌خود را نمی‌شناسید این کتاب به شما کمک می‌کند راه زندگیتان را پیدا کنید.

درباره کتاب هنر کارکردن 

این کتاب یک راه مطمئن برای این‌ است که بفهمید برای چه کاری ساخته شده‌اید. این کتاب در چندین مرحله اول به شما کمک می‌کند خودتان را بشناسید و بفهمید چه توانایی‌هایی دارید بعد از آن می‌توانید تشخیص دهید برای چه اری ساخته شده‌اید و اصل علاقه شما برای چیست. این کتاب کمک می‌کند نارضایتی از کاری که دوست ندارید کنار بگذارید و بفهمید برای چه کاری ساخته شده‌اید.

خواندن کتاب هنر کارکردن را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که می‌خواهند شغل مورد علاقه‌شان را پیدا کنند پیشنهاد می‌کنیم

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
میمْ؛ مثلِ مَنْ
۱۳۹۹/۰۱/۱۴

موضوع اصلی کتاب در مورد رسالت زندگی و پیدا کردن اونه. اوایل کتاب میگه رسالت زندگی پیدا کردنی نیست و در مسیر زندگی باید کشف بشه و مسیر این کشف و نکات مربوط بهش رو میگه. مثل خیلی از کتاب های

- بیشتر
Meisam Meisam
۱۳۹۹/۰۲/۰۶

کتابی بسیار عالی اما متاسفانه ترجمه بد

smbb
۱۳۹۹/۰۱/۱۳

مارال جون عالیه

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۴۱)
تضمینی وجود ندارد که هیچ‌کدام از ما تا یکی دو ساعت دیگر زنده باشیم.
Forest ♂️
هر کسی دنبال دلیلی برای آمدنش به این دنیا است؛ دنبال چیزی که درونی‌ترین خواسته‌هایش را جامه عمل بپوشاند. من معتقدم «آن چیز» رسالت است.
Nerd
ما نمی‌توانیم روی مسیری که در زندگی به سمت آن کشیده می‌شویم، کنترل داشته باشیم اما می‌توانیم کنترل کنیم چطور به مسیری که در آن هستیم، واکنش نشان دهیم. هرچند برای این کار باید افکارمان دربارهٔ اینکه لایق چه بودیم (همان ای‌کاش و حسرت) را رها کنیم و آنچه هست را در آغوش بکشیم. چیزی که ما را به سمت آینده‌ای حتی بهتر از آنچه در تصورمان بود، پیش می‌برد.
sora 入
رسالت، طرحی از پیش برنامه‌ریزی‌شده نیست؛ چیزی است که وقتی طرح و برنامه به شدت غلط پیش می‌رود، باقی می‌ماند.
sora 入
به قول پارکر پالمر، نویسنده و فعال این حوزه؛ «فقط شما به زندگی نگویید چه می‌خواهید، به صدای زندگی هم گوش کنید که بدانید از شما چه می‌خواهد.»
sora 入
تعهد به ما می‌آموزد لذت‌های آنی را با پاداش‌های بلندمدت جایگزین کنیم و نشان می‌دهد هر تغییری زمان‌بر است. در مسیرِ یادگیری، انضباطِ ماندن در این مسیر، همان عاملی است که شخصیت ما را رشد می‌دهد. این پاداش صبر است؛ لذت دیدن چیزی که به‌دست نمی‌آمد مگر با گذر سال‌هایی که با ممارست صرف آن کردید. اما موضوع فقط تعهد نیست، استقامت هم مهم است. اگر رنج را تحمل نکنید، امکان ندارد علاقه و اشتیاق خود را پیدا کنید.
sora 入
آنچه من فهمیده‌ام این است که پیدا کردن هدفتان از زندگی بیش از نقشه و برنامه‌ریزی، به مسیری که در زندگی طی می‌کنید، ربط دارد.
Mahsa
آنچه زندگی را خارق‌العاده می‌کند، فرصت‌هایی که به دست می‌آوریم نیست، کاری است که با فرصت‌ها می‌توان انجام داد.
Mahsa
وقتی به‌جای دنبال‌کردن یک رؤیا در انجامِ اجباری کاری گیر بیفتید، معلوم است که بهترین خودتان نخواهید بود، همهٔ ما این را می‌دانیم.
فاطمه
همهٔ ما می‌خواهیم «دقیقاً بدانیم» چه کاری قرار است با زندگی‌مان انجام دهیم و هدف از زندگی کاملاً برایمان شفاف توضیح داده شود. اما رسالت چنین راه و رسمی ندارد. رسالت هرگز کاملاً شفاف نیست و تقریباً هیچ‌وقت مستقیم و روشن نمی‌توان به آن پی برد، به‌ویژه وقتی عزم سفر می‌کنید. اما وقتی گام‌های نخست را برداشتید، وقتی متعهد به انجام بعضی کارها شدید، کم‌کم چیزهایی که در این مسیر هست، برایتان روشن می‌شود.
sora 入

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۲۵ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۲/۲۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۰۶۷-۷۵-۷
تعداد صفحات۲۲۵صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۲/۲۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۰۶۷-۷۵-۷