با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
فانوس دریایی؛ جلد اول از مجموعه‌ی نبودنت

دانلود و خرید کتاب فانوس دریایی؛ جلد اول از مجموعه‌ی نبودنت

۳٫۷ از ۳ نظر
۳٫۷ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب فانوس دریایی؛ جلد اول از مجموعه‌ی نبودنت  نوشته  شیوا مقانلو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب فانوس دریایی؛ جلد اول از مجموعه‌ی نبودنت

کتاب فانوس دریایی جلد اول از مجموعه نبودنت اثر شیوا مقانلو مترجم و داستان‌نویس معاصر ایرانی است. مقانلو این اثر را در سال ۱۳۹۲ نوشت و هفتگی در روزنامه اعتماد چاپ کرد.

 درباره کتاب فانوس دریایی

 این کتاب مجموعه‌ای از نوشته‌های شیوا مقانلو است که به قول خودش مخاطبش می‌تواند هر «تویی» که دوست دارید، باشد. نوشته‌هایی که اول یک جور حرف دل بودند و بعدها کم‌کم زورق‌های زیادی به مسیر فانوس پیوستند و همدلانه با آن حرکت کردند.

نوشته‌های این کتاب به این ترتیب هستند: «در ستایش نام کوچک تو»، «او و تلفن همراهش تا آخر عمر به خوبی و خوشی با یکدیگر زندگی کردند»، «با من حرف بزن»، «یک عصب مُرده»، «اصل باش و اصل بخر»، «به خاطر یک مشت برنج»، «تقلیل آدم‌های بزرگ به حرف‌های کوچک»، «یک پیاده روی مهمان من باش»، «ای آینه! ای آینه! چه کسی از همه زیباتر است؟»، «چشم در برابر چشم»، «فقط دست خطت قبول است»، «پشت این بخار»، «برای رفتن آماده‌ای؟»، «هزار و یک شب صدا»، «هفدهم آگوست را به خاطر بسپار»، «پابه راه»، «از لای زورق‌ها»، «غلام نرگس جماش آن سهی سروم...»، «بازی بی تقلب»، «ساعت بیست و پنج»، «از توی این قاب تکان نخور»، «رویای من را ندیدی؟»، «از میان سایه روشن‌ها»، «قهرمان قصه‌های بزرگ سالی»، «ای آشنای مکرر...»، «حسرت اول»، «گره اندر گره»، «مرگ‌های تصاعدی»، «چشم به در»، «غار برادران رایت»، «سه رنگ»، «موعد پرداخت»، «صفحه چندم او هستی؟»، «احساسات توی بطری»، «به خاطر آن لحظه جادویی»، «روز پرواز لباس‌ها» و «آرزوهای کوچک».

 خواندن کتاب فانوس دریایی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 علاقه‌مندان به دلنوشته‌های عاشقانه و دوست‌داران آثار شیوا مقانلو از خواندن این کتاب لذت خواهند برد.

 درباره شیوا مقانلو

 شیوا مقانلو متولد سال ۱۳۵۴ مشهد و ساکن تهران است. او در رشته سینما از دانشگاه هنر فارغ‌التحصیل شده و در رشته کارگردانی کارشناسی ارشد گرفت. مقانلو در مقطع دکتری از ادامه تحصیل در رشته فلسفه انصراف داد و اکنون به نویسندگی و تدریس سینما می‌پردازد.

 
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۹۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۱۱/۰۸
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۲۹-۵۴۸-۴
تعداد صفحات۹۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۱۱/۰۸
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۲۹-۵۴۸-۴