با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
یک مسئله‌ی شخصی

دانلود و خرید کتاب یک مسئله‌ی شخصی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب یک مسئله‌ی شخصی  نوشته  کنزابورو اوئه  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب یک مسئله‌ی شخصی

کتاب یک مسئله‌ی شخصی نوشته کنزابورو اوئه برنده نوبل ۱۹۹۴ است که توسط حبیب گوهری‌راد ترجمه شده است.

درباره کتاب یک مسئله‌ی شخصی

کنزابورو اوئه نویسنده ژاپنی برنده نوبل ادبیات است که در داستان‌هایش عموما موقعیتی مشترک تکرار می‌شود، مردی غربی و بدذات مردی شرقی و بدبخت و راوی سوم منفعل است که کاری نمی‌کند. درون مایه آثارش گاه به سمتی می‌رود که موقعیت‌های جنسی در آن زیاد است. کنزابورو اوئه متولد سال ۱۹۳۵ در روستای اوچیکو در شیکوکو است او در کتاب‌هایش رنج‌های کودکی‌اش را به تصویر کشیده است.

خواندن کتاب یک مسئله‌ی شخصی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به ادبیات شاهکار مدرن پیشنهاد می‌کنیم

بخش‌هایی از کتاب یک مسئله‌ی شخصی

 «پسرم کبد نداشت، شنیدی که، پس من باید می‌جنگیدم و می‌جنگیدم و یا آن‌ها او را می‌کشتند. نه این اختیار خداوند است! اگر می‌خواهی کاری در یک بیمارستان بزرگ درست انجام شود، اولین چیزی که باید برایش آماده باشی جنگ است. این‌که تلاش کنی خوب رفتار کنی و آرام باشی تا از تو خوششان بیاید هیچ نتیجه‌ای ندارد. منظورم این است که نهایتاً تو بیماری در حال مرگ که آرام‌تر از جسدی یک ساله است، تحویل می‌گیری. اما ما اقوام بیماران نمی‌توانیم تحمل کنیم که خیلی خوب رفتار کنیم. جنگ!... باید به تو بگویم که این یک جنگ است. مانند چند روز پیش که من به آن‌ها گفتم اگر بچه کبدی ندارد، پس بروید و یک کبد برایش پیدا کنید. اگر می‌خواهی بجنگی باید چند تکنیک را بلد باشی، بنابراین من یک چیزهایی خوانده بودم و به آن‌ها گفتم، نوزادان بدون روده با رودهٔ مصنوعی درمان شدند، بنابراین شما باید بتوانید یک کبد مصنوعی پیدا کنید.»

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۷۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۱/۲۹
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۷۱۸-۰۵-۵
تعداد صفحات۲۷۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۱/۲۹
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۷۱۸-۰۵-۵