با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
اندرس قاتل و معنای هرآنچه هست

دانلود و خرید کتاب اندرس قاتل و معنای هرآنچه هست

۳٫۴ از ۷ نظر
۳٫۴ از ۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اندرس قاتل و معنای هرآنچه هست  نوشته  یوناس یوناسون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
در حال حاضر این کتاب از طاقچه قابل دریافت نیست

معرفی کتاب اندرس قاتل و معنای هرآنچه هست

یوناس یوناسون، نویسنده کتاب پرفروش «پیرمرد صدساله‌ای که از پنجره بیرون پرید و ناپدید شد» در کتاب «اندرس قاتل و معنای هرآنچه هست» یک داستان طنز دیگر تعریف می‌کند. ماجرای دو آدم زیرک پول دوست که می‌خواهند یک قاتل را برای خودشان تبدیل به کارخانه پولسازی کنند اما در این راه امکان دارد سر خودشان به باد رود.

ماجرا از هتل درب و داغانی در استکهلم آغاز می‌شود. پنج هزار کرون در این هتل گم شده است. بغرنج‌تر این که، پول مال یک آدم‌کش است که در اتاق شماره ۷ اقامت دارد. پر پرسون مسئول پذیرش هتل، کاری به ماجرا ندارد و ترجیح می‌دهد سرش به کار خودش گرم باشد اما کشیش بیکار شده‌ی ساکن اتاق شماره ۸، دیوار به دیوار اندرس قاتل، جور دیگری فکر می‌کند؛ چون حالا با با پاکتی حاوی پنج هزار کرون پول و یک ایده محشر در اتاقش نشسته است.

«پر پرسون خشکش زده بود. اولش، کشیش می‌خواست بدون اینکه اندرس‌قاتل بفهمد با پول داخل پاکتش یک حالی به خود بدهد. بعد، از اینکه بابت دقیقاً همان چیز بهش تهمت زده بود، او را تقریباً از شدت شرمندگی سرخ کرده بود. حالا داشت باب قرضی توافقی را با قاتل باز می‌کرد. آیا هیچ غریزهٔ بقا نداشت؟ نمی‌فهمید که هر دویشان را در خطری جانی قرار می‌دهد؟ لعنت به این زن! باید دهنش را می‌بست، قبل از اینکه قاتل از روش دائمی‌تری برای بستن دهنش استفاده می‌کرد.

ولی، اول از همه، باید سعی می‌کرد گندی را که کشیش به بار آورده، راست‌وریست کند.»

یوناس یوناسون سوئدی، داستان نویسی را دیر آغاز کرد اما خیلی زود به شهرت رسید. طنزهای مدرن و نامتعارف او مقبول مخاطبان افتاد و حالا او را صاحب سبکی نو در ادبیات طنز می‌دانند. کتاب‌های او خشکی و تیرگی قهرامانان رمان‌های اسکاندیناوی را ندارند و خیلی زود به دل می‌نشینند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۰۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۳,۰۰۰ تومان
نوع فایل
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۳/۱۳
تعداد صفحات۴۰۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۳,۰۰۰تومان
نوع فایل
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۳/۱۳