با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب سنگ صبور اثر راضیه تجار

دانلود و خرید کتاب سنگ صبور

۲٫۰ از ۴ نظر
۲٫۰ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب سنگ صبور  نوشته  راضیه تجار  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب سنگ صبور

«سنگ صبور» مجموعه داستان‌های کوتاهی از راضیه تجار نویسنده و محقق معاصر است. تجار تا کنون مسئولیت‌های ادبی ـ هنری زیادی را بر عهده داشته‌ است. رمان‌های «کوچه اقاقیا»، «نرگس‌ها» و «هفت بند» او به‌عنوان رمان برتر یک دهه در آموزش و پرورش انتخاب شده‌اند. داستان‌های این کتاب درباره عشق و ازدواج و مسایل مربوط به آنند. در این داستان‌ها، خواستگاری، ازدواج‌، عاشق شدن و سختی‌هایی که ممکن است بر سر راه زندگی مشترک باشند از دید زنان مطرح شده‌اند: «می‌خواهم ازدواج کنم. با حیرت نگاهش کردم. ‌جدی؟ با کی؟! ‌ یک مرد زن‌دار که دلش بچه می‌خواهد؛ اما خدا از او دریغ کرده. خیره به او ماندم. دو سالی می‌شدکه از بابا جدا شده بود؛ اما مقصر نبود. از وقتی که یادم می‌آمد، او را در حال کار و زحمت دیده بودم. زحمت می‌کشید و خرج زندگی‌مان را درمی‌آورد. در عوض، بابا همه را خرج اعتیاد کرد. همیشه یا ما را کتک می‌زد یا بد و بیراه می‌گفت. پرسیدم: «زنش خبر دارد؟» ‌ مشکل من این چیزها نیست. مشکل من تو هستی. ‌ من؟ ‌ خوب، اگر بخواهم ازدواج کنم... تو را چه کار کنم؟ هاج و واج نگاهش کردم. برای یک لحظه حس کردم زیادی هستم. وقتی از بابا جدا شد، خواهر و برادر کوچکم را مادر پدرم برد. می‌خواستند مرا هم ببرند؛ اما من، مادرم را انتخاب کردم. درواقع از پیش آن‌ها فرار کردم و ترجیح دادم که پیش مادرم باشم؛ بخصوص که پدرم هم به زندان افتاده بود.»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۴)
مانا
۱۳۹۹/۰۲/۲۱

من نویسنده کتاب رو دیدم افسرده شدم😝😝

sanaz
۱۳۹۹/۰۶/۱۴

من فقط نمونه رو خوندم اما خیلی تلخ بود وحس بدی بهم دست داد خوشم نیومد

لیلا سروش
۱۴۰۰/۰۵/۱۲

شامل چند داستان کوتاه، اغلب با محوریت دختران تازه ازدواج کرده، قلم زیبایی دارند خانم تجار اما این کتاب اغلب داستان ها بسیار غم انگیز و جذابیت ویژه ای نداره. مجموعا ارزش وقت گذاشتن برای مطالعه ندارد

هاشمی
۱۳۹۸/۰۶/۱۸

اصلا خوشم نیومد.پر از انرژی منفیه.با خوندنش افسردگی میگیرید

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۰۸ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۲/۱۴
شابکundefined
تعداد صفحات۲۰۸صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۲/۱۴