با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سرگذشت آب و آتش؛ آبانگان

دانلود کتاب سرگذشت آب و آتش؛ آبانگان

۴٫۶ از ۴۱۸ نظر
۴٫۶ از ۴۱۸ نظر
دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب سرگذشت آب و آتش؛ آبانگان

«سرگذشت آب و آتش؛ آبانگان» به قلم بهار برادران، رمانی تاریخی، با آمیزه‌ای از تخیل نویسنده و مضمونی عاشقانه است که در ادامه رمانی با نام «مهرگان» نوشته شده است. زمان داستان به اوایل قرن ششم میلادی بازمی‌گردد و مکان داستان سرزمین ارمنستان از قلمرو شاهان ساسانی است. دایانا نوه مرزبان ارمنستان که از تیسفون به وطنش آمده است از طریق ندیمه‌اش گیتی متوجه می‌شود که عمویش او را احضار کرده است. او که تنها بازمانده خاندان مرزبان قبلی ارمنستان است باید با پسر عموی کوچکش هوان ازدواج کند. دایانا دل در گروه شاهزاده ایرانی، پوریا دارد و آرزو می‌کند که شاه ایران شود و او را بازگرداند:

«این دختر دیگه نمی‌تونست مرزبان ارمنستان بشه. اما ما به پیشگویی‌ها اعتماد کردیم و صبر کردیم. نقشه رو تغییر دادیم. اگر دختر واساک با پسر من ازدواج می‌کرد، به عنوان همسر مرزبان ارمنستان، با حمایت فرماندهٔ سپاه ایران همچنان می‌تونست ما رو از توطئه‌های دربار حفظ کنه. شرایط سخت بود، اما غیرممکن نبود. ما صبر کردیم و شرایط بهتر از چیزی که انتظار داشتیم رقم خورد. ـ رییس لبخند کوچکی می‌زند. ـ شما توجه ولیعهد رو به دست آوردید. این بهترین اتفاق ممکن بود.»

احساس می‌کنم دهانم از تعجب باز مانده است. تمام کسانی که می‌شناسم به تدریج دارند وارد این داستان می‌شوند. داستان که نه، بازی! یک بازی کثیف!

negin rzzd
۱۳۹۹/۰۸/۰۷

عالی بود به نظر من هر سه تا جلدش رو با علاقه خوند

rahaa66
۱۳۹۹/۰۷/۲۹

کتاب سرگذشت آب و آتش،به جرات میتونم بگم دوتا جلدی که خوندم ازش لذت بردم فوق‌العاده عالی زیبا بود،من با این کتاب زندگی کردم،عشق میان پوریا و دایانا،از خود گذشتگی کارن که خیلی شخصیت عالی ای داشت،از متن روان کتاب

- بیشتر
faezeh
۱۳۹۹/۰۷/۱۶

داستان جذابی داشت 👌🏻 به موضوعات متعددی اشاره میکرد و به همین دلیل خسته کننده نبود

Maryam
۱۳۹۹/۰۷/۱۴

آبانگان جذابیت مهرگان رو نداشت و از یک جایی به بعد یکسری جمله ها دائما تکرار میشد که خسته کننده بود

MuhammaD
۱۳۹۹/۰۷/۰۶

باتشکر از نویسنده ؛ انتقادی که به کتاب وارد است جمله بندی آن است که در ابتدا کمی آزار دهنده میشود برای مثال در کل سه جلد بیش از ۹۰ درصد از جملات بسیار کوتاه استفاده شده در حالی که

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۵۶۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلePUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۶/۲۵
تعداد صفحات۵۶۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۰,۰۰۰تومان
نوع فایلePUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۶/۲۵