با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
خورشید خانواده اسکورتا

دانلود و خرید کتاب خورشید خانواده اسکورتا

۴٫۸ از ۴ نظر
۴٫۸ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب خورشید خانواده اسکورتا  نوشته  پرویز شهدی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب خورشید خانواده اسکورتا

«خورشید خانواده اسکورتا» رمانی از «لوران گوده» نویسنده قرن بیستمی اهل فرانسه است که در سال ۲۰۰۴ برای همین کتاب موفق به دریافت جایزه گنکور فرانسه , جایز ژان ژیونو شد. «لوران گوده» در این رمان سرگذشت چند نسل از یک خاندان را بازگو می‌کند و از شرافت و صبر آن‌ها در برابر مصیبت‌ها و رنج‌هایی که در طول داستان برایشان اتفاق می افتد را با نثر دلنشین و پر از ایجاز خود بازگو می‌کند. سبک گوده روان و قلمش شیرین و چیره دست است. جمله‌ها را ساده و کوتاه انتخاب می‌کند؛ خواننده را با جمله‌های بلند و پیچیده به سرگیجه نمی‌اندازد و نفوذ کلامش از خلال جمله‌های ساده و واژه‌های مناسب چنان است که خواننده بی‌اختیار آنچه را او خواسته بیان کند، با هم وجودش احساس می‌کند. موقعی‌ که از آفتاب داغ سرزمین‌های جنوب ایتالیا سخن می‌گوید، آدم سوزش آن را روی پوستش حس می‌کند، و نیز خون گرم و جوشان مردمان آن سرزمین را در رگ‌هایش. مردمانی ساده، رک‌وراست و بی‌شائبه که مثل زمین‌هاشان در عین بی‌حاصلی، و آب‌وهواشان در عین داغی و سوزندگی، مهمان‌نواز و گشاده رویند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
لئون
۱۳۹۷/۰۸/۲۴

خیلی کتاب خوبیه و مثه مافیای سیسیل که خانواده واسشون خیلی مهمه ، توی این کتاب هم ثابت میشه که خانواده ، تنها دوست دوران سخت هست

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۶۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۰۵/۲۸
تعداد صفحات۲۶۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۰۵/۲۸