با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
راندن برای شاد کردن (مشتری‌نوازی به شیوه مرسدس بنز)

دانلود و خرید کتاب راندن برای شاد کردن (مشتری‌نوازی به شیوه مرسدس بنز)

۳٫۴ از ۵ نظر
۳٫۴ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب راندن برای شاد کردن (مشتری‌نوازی به شیوه مرسدس بنز)  نوشته  جوزف میشلی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب راندن برای شاد کردن (مشتری‌نوازی به شیوه مرسدس بنز)

جوزف میشلی (-۱۹۶۰) در کتاب «راندن برای شاد کردن (مشتری‌نوازی به شیوه مرسدس بنز)» داستان یک دگرگونی و اراده محکم را بازگو می‌کند. راندن برای شاد کردن نگاهی ژرف به سفری شگرف می‌کند که یکی از برندهای اسطوره‌ای جهان، مرسدس بنز، آغاز کرد. این سفر سخت‌کوشی گروهی از افراد بااستعداد همراه با تمرکز بسیار دقیق بر هدفی مشخص را روایت می‌کند: تبدیل تجارب مشتری‌های مرسدس بنز به «بهترین» تجارب مشتری‌ها در دنیا! این کتاب، داستان رهبران شرکتی افسانه‌ای است که تشخیص دادند تعاملات فروش و خدمات‌رسانی‌شان به مشتریان، با کیفیت طراحی محصولات شرکت مطابقت ندارند؛ داستان دگرگونی‌ها و اقداماتی که صورت گرفتند تا برندی افسانه‌ای را در مسیر توجه واقعی به مشتری قرار دهند. این داستان جسارت در آرمان، تغییر شدید فرهنگی، رشد فروش پایدار و اصلاحات سنجش‌پذیر و شایسته تجارب مشتری‌هاست. مهم‌ترین نکته اینکه، این داستان شما را راهنمایی می‌کند که چگونه در تمام سازمان و برای مشتریانتان شادی ایجاد کنید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
محمد
۱۳۹۸/۰۹/۰۸

من فقط نمونش رو خوندم ولی خیلی بد ترجمه شده بود....

Dexter
۱۳۹۷/۰۱/۰۱

کتاب بسیار عالیه👌👌👌لطفا در کتابخونه بذاریدش 🙏

o.k
۱۳۹۶/۱۲/۱۱

چه فایده وقتی نتونه استاندارد های ایران رو پاس کنه

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱۵)
خودروهای عالی ما همیشه نماینده «بهترین‌ها» بوده‌اند؛ اما شیوه خرید، خدمات‌رسانی و مالکیت همیشه هم راستا با این عالی‌بودن نبوده است.
Dexter
وعدۀ برند مرسدس بنز، یعنی «بهترین یا هیچ چیز بودن» و باور ما، در تاریخ غرورآفرین ۱۲۹ ساله شرکتی ریشه دارد که به‌راستی خودرو را اختراع کرد و بدین‌طریق دنیا را دگرگون ساخت. بنابراین از نظر ما این واقعیت ماست؛ این وظیفه ذاتی ما در قبال مشتریانمان است تا به تعهدمان احترام بگذاریم و به قول خود عمل کنیم. ما هرگز از عهد خود برای شاد کردن مشتریانمان دست نمی‌کشیم!
Dexter
با این‌حال، تصدیق می‌کنیم که ممکن است تجربه‌ای که به مشتریانمان ارائه داده‌ایم، همیشه مطابق انتظارات یا تجربه‌های عالی‌ای نباشد که مشتریانمان هرروزه در آن‌ها غرق می‌شوند.
Dexter
راندن برای شاد کردن نوشته شد تا نشان دهد چگونه رهبران مرسدس بنز تلاش کردند شرکت را به ارائه‌دهنده تجربه‌ای تبدیل کنند که اگر بهتر از برندهای اسطوره‌ای خدمات‌رسانی نبود، اما هم‌تراز آنان بود.
امیرحسین
از نظر ما مشتری مهم‌ترین بازدیدکننده است. او به ما وابسته نیست؛ ما به او وابسته هستیم. او وقفه‌ای در کار ما ایجاد نمی‌کند؛ هدفِ این کار است. او در تجارت ما بیگانه محسوب نمی‌شود؛ بخشی از آن است. ما با خدمات‌رسانی به او لطفی نمی‌کنیم؛ او با فرصت دادن به ما برای انجام چنین کاری، به ما لطف می‌کند.
Dexter
دوست دارید وقتی مشتریانتان خدمات دریافت می‌کنند، چه احساسی داشته باشند؟ شما برای تجربه‌های مشتری که شرکت‌تان ارائه می‌دهد، آرزویتان چیست؟ آیا می‌خواهید بهترین ارائه‌دهنده در محله، منطقه یا صنعت خود باشید؟
مجید مبلغی
ما در مورد مشتری «وسواس» داریم و همه این مسئله را متوجه می‌شوند.
Dexter
باور دارم که در خواهید یافت ما در راستای وعده خود هر اقدامی انجام می‌دهیم که یا بهترین باشیم یا هیچ چیز نباشیم.
Dexter
گفته شده است که بزرگ‌ترین توانمندی‌های یک شرکت، اغلب بزرگ‌ترین نقاط ضعفش نیز به شمار می‌روند.
Dexter
«زمانی که من کار با این برند را در سال ۱۹۸۴ آغاز کردم، هیچ خودروی لکسوسی وجود نداشت. هیچ خودروی اینفینیتی وجود نداشت. هیچ خودروی آکورا یا هِکی وجود نداشت و حتی اینترنت هم نبود. درحقیقت، هرآنچه دایملر برایمان می‌فرستاد، می‌فروختیم. این بازار لوکس بود. آشکارا دوره‌ای بود که خریدن مرسدس بنز یک امتیاز محسوب می‌شد. با این‌حال، زمانی که عصر رقابت، مصرف‌گرایی و فناوری با سرعت زیاد پیش رفت، به‌رغم اینکه همه آنچه ما ارائه می‌دادیم محصولاتی عالی بودند، آسیب‌پذیر شدیم.»
Dexter

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۱۲ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۲/۰۶
شابکDriven to delight : delivering world-class customer experience the Mercedes-Benz way
تعداد صفحات۳۱۲صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۲/۰۶
شابکDriven to delight : delivering world-class customer experience the Mercedes-Benz way