با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
حمله قلبی و چند نمایشنامه تک پرده‌ای دیگر

دانلود و خرید کتاب حمله قلبی و چند نمایشنامه تک پرده‌ای دیگر

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب حمله قلبی و چند نمایشنامه تک پرده‌ای دیگر  نوشته  دی. ام. لارسن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب حمله قلبی و چند نمایشنامه تک پرده‌ای دیگر

«حمله قلبی و چند نمایشنامه تک پرده‌ای دیگر» اثری از دی. ام. لارسون است. او تا پیش از دریافت جوایز تلوزیونی «امی» در جهان چندان شناخته‌شده نبود و به محض دیده شدن، آثارش دست‌مایه اقتباس‌ها و اجراهای گوناگونی شد به‌طوری‌که با یک جست و جوی ساده در اینترنت می‌توان نمونه‌های بسیار جالبی پیدا کرد که بازیگران آماتور در فضاهای ساده با کمترین امکانات اجرا کرده‌اند. موفقیت و شهرت سریع لارسون ریشه در سهولت برقراری ارتباط آثار او با مخاطب دارد؛ او دنیا را راحت می‌گیرد و معمولی ترین مسائل حتی امور سیاسی را زیبا و عاطفی بیان می‌کند. قسمتی از نمایشنامه حمله قلبی را می‌خوانیم: مردم در واگن هستند. دانا ایستاده و به موسیقی گوش می دهد. گاس نشسته و بی صبرانه به ساعت مچی اش نگاه می کند. جی نزدیک اوست و مجله ای در دست دارد. لیزی کمی آنطرف تر نشسته و کتاب می خواند. گاس: چقدر دیگه باید اینجا بمونیم؟ فکر نمی کنم تا یک ساعت دیگه هم قطار حرکت کنه. تمام روز نمی تونم اینجا بشینم. دیوونه م می کنه. چرا دست دست می کنن؟ جی: چیزی معلوم نیس. اون مقاله رو خوندی که درباره ی مذاکرات صلح در کره اس؟ کیم جونگ اون گفته من فقط با آنجلینا جولی صحبت می کنم. یه نفر هوس حال و هول کرده ها!!! گاس: چی؟ اوه بی خیال! دانا نگاهی به گاس می اندازد و حس می کند او در خطر است. جی: این تیکه ی آخر رو از خودم درآوردم. واقعا همچین چیزی نگفته گاس: اوه..... جی: حالت خوبه؟ گاس: اوه...من ...آ آ آ جی: به نظر خوب نمی آی گاس: من چرا اینجوری شدم؟ جی: شاید به خاطر چیزیه که خوردی. ساندویچ و سالاد تخم مرغ رنگ طبیعی نداشتن. گاس: اه پسر...فکر کنم فهمیدم چی شده...این همون حمله ی قلبیه که دکتر بهم هشدار داده بود...فکر می کنم از اون حمله های بد هم باشه: جی: یا مسیح.... واقعا؟ نمی تونی جلوشو بگیری یا یه کار دیگه ای بکنی؟

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
a.f110
۱۳۹۷/۰۱/۲۹

کتاب خوبیست و میشه گفت پیچیده ترین عواطف را با ساده ترین ادبیات بیان میکند.

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۴)
تینا: اما کی تصمیم می گیره خوب و بد چیه؟ مل: خدا تینا: و اگر کسی به خدا اعتقاد نداشته باشه؟ مل: اشکالی نداره. خدا همیشه به همه ی بنده هاش اعتقاد داره.
محمدصالح
گاس: من مرده بودم...مگه نه؟ مرده...یه مدت طولانی مرده بودم. آخرین باری که حس زنده بودن کردم رو یادم نمیاد جی: منم که خیلی وقته می شناسمت یادم نمیاد
A.mh
مرگ با قطارسفر میکند
a.f110
مشکل همین جاس...هیچی اتفاق نیفتاده. تو هیچ وقت به شانس اعتقاد نداشتی...هرگز ریسک نکردی ...همیشه دست به عصا حرکت کردی و برای همین هیچ اتفاقی برات نیفتاده.
A.mh

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۶۸ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۷/۰۵
شابک‌‫‬‭۹۷۸-۶۰۰-۹۵۵۴۵-۲-۲
دسته بندی
تعداد صفحات۶۸صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۷/۰۵
شابک‌‫‬‭۹۷۸-۶۰۰-۹۵۵۴۵-۲-۲