هرس ذهن

دانلود و خرید هرس ذهن

۳٫۵ از ۲۸ نظر
۳٫۵ از ۲۸ نظر

برای خرید و دانلود   هرس ذهن  نوشته  استیو اسکات  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

نظرات کاربران

کاربر ۲۳۸۳۰۶۳
همه ما درگیر شلوغی ذهن هستیم و شاید در طول روز بارها متوجه از دست رفتن زمان بعلت درگیری ذهنی نشویم.این کتاب با راه کارهایی به ما یاد میده که چطور به چیزی به نام ذهن آگاهی برسیم.
taher
با تشکر از طاقچه به خاطر قرار دادن این کتاب کاربردی فکر نمی کردم این قدر مفید باشه .من کتاب نیروی حال رو خوندم ولی فهمش سخت بود ولی این کتاب همون مطالب روبه زبانی روان وقابل فهم بیان کرده بود .کارهایی که انجامش به ارامش در زندگی منجر میشه
مجنون
اولش با اشتیاق خوندم اما بعدش آبکی و آبکی تر میشد متاسفانه محتواش افت کرد.
خدا کافیست
واقعا یه کتاب عالی و خوب بود و با خوندن این کتاب وقتتونو الکی هدر ندادین همانطور که تو کتاب گفته شد اگه می خواهید فقط کتابو بخونین الکی وقتتو هدر ندین بلکه باید به گفته های کتاب هم عمل شود همه ما تو ذهنمون افکار منفی داریم که باعث هدر رفتن وقت میشن و گاهی باعث شکست میشن این کتاب به زبان ساده توضیح داده که چطور می تونیم افکار منفی رو هرس کنیم در کل کتاب عالی بود خوب فصل بندی شده بود و باعث نمیشود مخاطب موضوع رو قاطی کنه
BiNam
از آنجایی که کتابهای انگیزشی زرد اکثرا فروش بالایی دارند، نویسندگان این کتاب سعی کردند با نقل قول کردنِ جمله‌های کتاب‌های ارزشمند‌ دیگر نویسندگان از جمله دکتر راس هریس، کتابی "شبه علمی" و ارزشمند بنویسند؛ که هم کاملا زرد نباشه و هم فروش بالایی داشته باشه. در کل کتاب چیز جدیدی برای ارائه نداشت و فقط یه سری جملات کلیشه‌ای و عامه پسند که بارها و بارها شنیده شده رو دوباره مطرح میکنه. مثل جمله معروف کلیشه‌ای‌‌ "نیمه پر لیوان رو ببین!"
عرفان
حرف نداشت
Armin
میشه این کتاب رو در طاقچه بی نهایت موجود کنید؟؟؟ ممنون از برنامه فوق العاده و بی رقیب طاقچه
مها؛ فرزند ماه
اپلیکیشنی که بی رقیب خطاب بشه هیچوقت پیشرفت نمیکنه
کاربر ۳۰۷۶۱۰۵
منم میخوام امروز بخرمش تخفیف ۹۰ درصدیش میپره و قیمت اصلیش میاد
Pariya Zaim
چرا وقتی میخوام این کتاب رو خریداری کنم تخفیفش میره؟
NeMo
دیگه امروز با ۹۰درصد‌تخفیف میتونید...
B
دوستان این کتاب همون کتاب پاکسازی ذهن از نشر نگاه نوین هستش؟
صفحه قبل۱۲صفحه بعد