در باب ماهیت جنگ

دانلود و خرید در باب ماهیت جنگ

۴٫۶ از ۵ نظر
۴٫۶ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود   در باب ماهیت جنگ  نوشته  مرضیه  خسروی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

نظرات کاربران

مهدی
مدتها بود که دنبال این کتاب بودم . حتی چند باری خواستم متن اصلی رو بخونم اما ثقیل بودن متن و کمبود وقت نمی‌ذاشت. ممنونم از مترجم گرانقدر و طاقچهٔ عزیز.
🍃بانو🌼
ترجمه عالی بود. دنبال این کتاب بودم ممنون از طاقچه🌹🌷
آرمین
ترجمه‌ی دقیقی ندارد. احتمالا از ترجمه‌ی انگلیسی کلنل گراهام برای برگردان به فارسی استفاده کرده. مثلا در متن اصلی publicist آمده که مترجم سیاستمدار ترجمه کرده و یا countless را متعدد. اگر کسی متن دقیق براش مهم است این ترجمه مناسب نیست.
pejmannavi
مرضیه خسروی که این کتاب رو ترجمه کرده رو اگه توی اینترنت بگردی بهتر میشناسی. ایشون از ۲۸ سالگی تا ۳۲ سالگی (یعنی ۵ سال معادل ۶۰ ماه) ۹۷ کتاب ترجمه کرده. و البته تحصیلاتش هم رشته نامرتبط حقوقه. من تخصصی توی ترجمه ندارم اما یکبار که تصادفا متن اصلی یکی از کتابهاش رو دیدم٬ توی همون صفحه اول چند تا بی دقتی پیدا کردم. بیشتر کارهاش هم کارهای یکبار ترجمه شده بوده.به هر حال از کسی که حدودا هر ۱۹ روز یه کتاب ترجمه میکنه چه انتظاری داری. پی نوشت : میتونی حدود ۶۰ تا از کتابهاش رو توی همین طاقچه پیدا کنی.
مصطفی احمدی
به نظرم نویسنده خیلی خوب ماهیتِ جنگ رو ارزیابی میکنه و به تصویر میکشه، جنگ علم نیست، جنگ هنر است، ولی باز هنر نیست، به نظر ترکیبی از این دوست که علم وقتی که باید تبدیل به عمل بشه ترکیبه با هنر میشه و بعد علم اتفاق میوفته. توصیه میکنم بخونید👌🏻
کاوه
یک کتاب مرجع در علوم نظامی کلاسیک
صفحه قبل۱صفحه بعد