کلود ولگرد

دانلود و خرید کلود ولگرد

۴٫۵ از ۱۴ نظر
۴٫۵ از ۱۴ نظر

برای خرید و دانلود   کلود ولگرد  نوشته  ویکتور هوگو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

نظرات کاربران

فریبا
ترجمه عالی
shadi
واقعا کتاب تاثیر گذاری بود اینک ی اعدامی میمیره ولی خانوادش چه عذابی میکشن در نبودش بچه هایی ک یتیم میشن و زنایی ک بیوه میشن و مادرایی ک داغ فرزند میینن.
نسیم رحیمی
کتاب با اینکه کم حجم بود پر از جملات و متن های قابل تامل بود و ترجمه هم خیلی عالی و روان هست. به نظرم شخصیت کلود خیلی شبیه به شخصیت ژان والژان در رمان بینوایان هست و دقیقا مثل ژان والژان شخصیتی مثبت داره که بر اثر یک اشتباه کوچک قربانی قوانین آن زمان فرانسه و بی عدالتی شده. کتاب بی نظیری بود و از زبان فرد محکوم به اعدام به بهترین شکل بیان شده.
ashkan295
داستانی در نقد حکم اعدام در مورد اینکه یک نفر بر اثر آزارهای روانی فرد دیگری رنجیده شده و مرتکب قتل میشود. بخش دوم هم در مورد احساس های یک زندانی که حکم اعدامش آمده و منتظر اجرای آن است. در کل کتاب جالبیه.
AS4438
عالی، ازخواندنش واقعا" لذت بردم.
FATEME
🖒🖒
mehrab mehrab
خوشم اومد
rain_88
رمان کلاسیک درجه یک به معنای حقیقی کلمه . بسیار آموزنده ، عمیق، اخلاقی و فلسفی ، سطر به سطرش جذاب و بی نظیره ، ویکتور هوگو بی نظیره و در ضمن ترجمه کتاب بسیار عالی ست. رنج و رویه تراژیک این رمان نظیرش رو کم دیدم.
صفحه قبل۱صفحه بعد