با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
همه انسان‌ها مثل هم زندگی نمی‌کنند

دانلود و خرید کتاب صوتی همه انسان‌ها مثل هم زندگی نمی‌کنند

۳٫۵ از ۲ نظر
۳٫۵ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی همه انسان‌ها مثل هم زندگی نمی‌کنند  نوشته  ژان‌پل دوبوآ  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی همه انسان‌ها مثل هم زندگی نمی‌کنند

کتاب صوتی همه انسان‌ها مثل هم زندگی نمی‌کنند نوشته ژان پل دوبوا است که با ترجمه صدف محسنی و صدای رضا عمرانی منتشر شده است. این کتاب روایتگر انسان معاصر و سرگشتگی‌های او است. نویسنده با این کتاب برنده جایزه گنکور شد.

درباره کتاب همه انسان‌ها مثل هم زندگی نمی‌کنند

کتاب همه انسان‌ها مثل هم زندگی نمی‌کنند داستان یک خانواده است که در دانمارک زندگی می‌کنند، پدر خانواده کشیش است اما اتفاقی باعث می‌شود آنها به کانادا مهاجرت کنند. داستان از زندان مونترال شروع می‌شود. جایی که راوی داستان، یعنی پسر خانواده که نامش پُل کریستین فردریک هانسن است و خود در تولوز فرانسه به دنیا آمده است، به جرم یک قتل به زندان می‌افتد. او با مردی به نام هورتون که به دلیل مشارکت در قتل در آنجا زندانی شده، هم سلول است. این کتاب روایتی جذاب است که ثانیه‌ای شما را رها نمی‌کند.

شنیدن کتاب همه انسان‌ها مثل هم زندگی نمی‌کنند را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به ادبیات داستانی جهان پیشنهاد می‌کنیم.

درباره ژان پل دوبوآ

ژان پل دوبوا متولد ۱۹۵۰ در تولوز، هاوت گارون روزنامه نگار و نویسنده فرانسوی است. او برنده جایزه گنکور در سال ۲۰۱۹ برای کتاب همه انسان‌ها مثل هم زندگی نمی‌کنند است. او نویسنده چندین رمان و سفرنامه است و گزارشگر رسانه نوول اوبزرواتور نیز هست.


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
وحید
۱۴۰۰/۰۱/۱۴

ترجمه اصلا خوب و روان نیست

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۹ ساعت و ۲۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۳۴٫۳ مگابایت
زمان۰۹ ساعت و ۲۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۳۴٫۳ مگابایت