با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
زمان لرزه

دانلود و خرید کتاب صوتی زمان لرزه

۳٫۳ از ۳ نظر
۳٫۳ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی زمان لرزه  نوشته  کورت ونه‌گات  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی زمان لرزه

کتاب صوتی زمان لرزه داستانی تخیلی و جذاب از کورت ونه‌گات درباره‌ی مردم سرزمینی است که در طی یک اتفاق، مجبور شدند تا ده سال از گذشته‌ی خود را دوباره زندگی کنند.

شنیدن نسخه صوتی کتاب زمان لرزه با ترجمه‌ی مهدی صداقت‌پیام و صدای رضا عمرانی می‌تواند روزی لذتبخش برایتان رقم بزند. 

درباره‌ی کتاب صوتی زمان لرزه

تصور اینکه در یک زمان خاص از زندگی‌مان گیر افتاده باشیم خیلی سخت است. زمانی هم که بدانیم کجا گیر افتاده‌ایم اما هیچ‌کاری از دستمان برنیاید، سخت‌تر می‌شود. این همان اتفاقی است که در کتاب زمان‌لرزه می‌افتد. زمان‌لرزه رخ می‌دهد و همه چیز و همه کس از ۱۳ فوریه ۲۰۰۱ به ۱۷ فوریه ۱۹۹۱ برمی‌گردد. آن‌ها حالا مجبورند ده سال از عمر خود را دوباره تکرار کنند. از اینکه در ده سال آینده چه اتفاق‌هایی برایشان رخ می‌دهد آگاهند اما هیچکاری از دستشان برنمی‌آید. در این ده سال ناچارند همان کارهای گذشته را که قبلاً انجام داده‌اند تکرار کنند تا دوباره به سال ۲۰۰۱ برگشته و اختیار پیدا کنند.

کتاب صوتی زمان لرزه را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اگر از شنیدن رمان‌های تخیلی و فانتزی خارجی لذت می‌برید، کتاب صوتی زمان لرزه یک انتخاب خوب برای شما است. 

درباره‌ی کورت ونه‌گات

کورت ونه‌گات ۱۱ نوامبر ۱۹۲۲ در اینیدیانا پولیس ایندیا متولد شد. او مقاله‌نویس و نویسنده‌ی رمان‌های تخیلی و فانتزی همراه با کمدی و طنز تلخ و سیاه است. کورت ونه‌گات در زمان جنگ جهانی دوم به اروپا اعزام شد. او خیلی زود به دست نیروهای آلمانی اسیر و در درسدن زندانی شد. بعد از پایان جنگ به آمریکا بازگشت و در رشته مردم‌شناسی تحصیل کرد. بعد از منتشر شدن اولین کتابش، پیانوی خودنواز به نویسندگی تمام وقت روی آورد و آثاری بی‌نظیر مانند گهواره‌ی گریه، خدا شما را حفظ کند آقای رزواتر، سلاخ‌خانه شماره پنج، زمان لرزه و مجمع‌الجزایر گالاپاگوس خلق کرد. 

کورت ونه‌گات در  ۱۱ آوریل ۲۰۰۷ در سن هشتاد و چهار سالگی چشم از دنیا فروبست.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
mb.mahya
۱۳۹۹/۱۲/۱۴

کتاب و اجرا هر دو فوق العاده بودند.

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۷ ساعت و ۵۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۵۱٫۴ مگابایت
زمان۰۷ ساعت و ۵۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۵۱٫۴ مگابایت