با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کی ز مردن کم شدم

دانلود و خرید کتاب صوتی کی ز مردن کم شدم

چگونه مرگ من در اثر سرطان به خودشناسی‌ام منجر شد

۳٫۴ از ۷ نظر
۳٫۴ از ۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی کی ز مردن کم شدم  نوشته  آنیتا مورجانی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی کی ز مردن کم شدم

کتاب صوتی کی ز مردن کم شدم؛ چگونه مرگ من در اثر سرطان به خودشناسی‌ام منجر شد اثری از آنیتا مورجانی است که اثر پرفروش نیویورک‌تایمز است و به سی‌وچهار زبان در دنیا ترجمه شده است. 

نسخه‌ی صوتی کی ز مردن کم شدم را با مقدمه‌ای خواندنی از وین دایر، ترجمه‌ی محمود دانایی و صدای شهره روحی می‌شنوید.

درباره‌ی کتاب صوتی کی ز مردن کم شدم

آنیتا مورجانی در کتاب کی ز مردن کم شدم، شرح می‌دهد که بعد از نزدیک به چهار سال مبارزه با سرطان، جسمش مغلوب بیماری شد و تمام اعضای بدنش از کار افتادند؛ آنیتا به سرطان غدد لنفاوی مبتلا بود و ابتدا با روش‌های طب سنتی برای درمانش اقدام کرد اما زمانی متوجه شد که تمام بدنش درگیر بیماری است. در نهایت در حالت کما فرورفت. آنیتا تجربه‌ای شگفت‌انگیز داشت و از آن تجربه متوجه شد زندگی چیزی فراتر از جسم ما است. او قدرت بی‌نظیر عشق را فهمید و تصمیم گرفت این تجربه را با دیگران هم به اشتراک بگذارد.

او می‌گوید: «درک این واقعیت که جوهر ذاتی ما از عشق است، مهم‌ترین درسی بود که از این تجربه آموختم، چون به من توانایی بخشید تا از تمام ترس‌هایم آزاد شوم و کلیدی بود که زندگی‌ام را نجات داد.» وین دایر در مقدمه‌ای که برای کتاب کی ز مردن کم شدم نوشته است، می‌گوید: «این کتاب داستان یک عشق بزرگ و بی‌قید وشرط است که به شما برداشت تازه‌ای می‌دهد از اینکه حقیقت شما چیست؟ چرا اینجا هستید؟ و چگونه می‌توانید بر ترس‌های مختلف خود فائق شوید.»

کتاب صوتی کی ز مردن کم شدم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

تمام علاقه‌مندان به خودشناسی و درک تجربه‌های نامعمول از شنیدن کتاب صوتی کی ز مردن کم شدم لذت می‌برند.

بخشی از کتاب صوتی کی ز مردن کم شدم

اگر به مشکلات روزمره‌ی زندگی از پس نقاب عشق و ترس نگاه کنیم، آنقدر مشکل به نظر نمی‌رسند. در این دوران تکنولوژی اطلاعات، ما مداوما و با سرعت برق مورد هجوم اخبار قرار می‌گیریم. همه‌مان در عصر فشارهای روانی شدید و ترس زندگی می‌کنیم و دائما در تلاشیم تا خودمان را از چیزی که فکر می‌کنیم در بیرون است، حفاظت کنیم. تا آن حد که از یاد می‌بریم لذت ببریم و از آنچه در درونمان است مراقبت کنیم. زندگی ما عبادت‌مان است. این هدیه‌ی ما به عالم هستی است. بعد از ترک ما از دنیا، میراث ما برای اطرفیانمان، خاطراتی است که از خودمان به جا می‌گذاریم. ما به اطرفیانمان مدیون هستیم که خوشحال باشیم...

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
m.q
۱۴۰۰/۰۳/۱۱

دوستان عالیه این کتاب قطعا توصیه به مطالعه دارم

fariba 1101
۱۴۰۰/۰۳/۰۹

عالی بود واقعا کتاب تاثیر گذاریه

عاطفه فتحی
۱۴۰۰/۰۳/۱۶

دوستان نسخه الکترونیک متنی نداره ؟

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
قیمت نسخه چاپی۴۰,۵۰۰ تومان
زمان۰۶ ساعت و ۵۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۹۱٫۷ مگابایت
قیمت نسخه چاپی۴۰,۵۰۰تومان
زمان۰۶ ساعت و ۵۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۹۱٫۷ مگابایت