با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سقوط

دانلود و خرید کتاب صوتی سقوط

۴٫۳ از ۸ نظر
۴٫۳ از ۸ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی سقوط  نوشته  آلبر کامو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی سقوط

«سقوط» اثر نویسنده مشهور فرانسوی آلبر کامو داستان زندگی شخصی به اسم ژان باتیست کلمانس است که در رستورانی با غریبه‌ای هم‌کلام می‌شود و داستان زندگی‌اش را برای وی بازمی‌گوید. ژان باتیست که در گذشته وکیل موفقی بوده است شبی در حال قدم زدن روی پلی که از رودخانه می‌گذشت، از کنار ماجرایی انسانی بی‌تفاوت عبور کرده و همین کار باعث تاثیراتی در زندگی‌ و آینده‌اش می‌شود. سارتر، فیلسوف اگزیستانسیالیست معاصر این کتاب را «زیباترین و فهم‌ناشده‌ترین» کتاب کامو خوانده است. کتاب گویای «سقوط» را با صدای علی دنیوی ساروی بشنوید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۵)
kaveh
۱۳۹۸/۰۳/۲۹

کتاب خوبی بود فقط یکم فراتر از حالت معمول باید روش تمرکز کرد وگرنه هیچی نمیشه فهمید....جوری نوشته شده که کاملا حس سقوط به آدم دست میده..دوسش داشتم

محمد
۱۳۹۸/۰۳/۲۳

کتاب جالبی بود.وقتی میخوانید ناخوآگاه با شخصیت کتاب همزاد پنداری میکنید.ریتم یکنواختی داره .به دقت و با حوصله گوش کنید و بهش فکر کنید.

سمیه صفاری
۱۳۹۹/۰۶/۰۴

حیف که ستاره های بیشتری نیست تا نصیب این کتاب پربار کنم 👍 هرآدمی میتواند شاهد ارتکاب جرم همه افراددیگر باشد"....عیاشی جنگلیست بدون گذشته وآینده...

آسمان دوم
۱۳۹۸/۰۹/۰۲

نحوه بیان گوینده، منو یاد سرهنگ هنس لاندا می‌ندازه تو فیلم Inglorious Basterds. خیلی صدای خوبی داره

Makvan Asvad
۱۳۹۹/۰۵/۰۸

کتاب سردی بود برام و کلا از داستان های یک شخصیته خوشم نمیاد ولی صدای گوینده عالی بود

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۵ ساعت و ۰۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۷۹٫۷ مگابایت
زمان۰۵ ساعت و ۰۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۷۹٫۷ مگابایت