با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
فیلسوفی در تعمیرگاه

دانلود و خرید کتاب فیلسوفی در تعمیرگاه

تحقیقی درباره ارزش کار

۳٫۰ از ۷ نظر
۳٫۰ از ۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب فیلسوفی در تعمیرگاه  نوشته  متیو بی کرافورد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب فیلسوفی در تعمیرگاه

کتاب فیلسوفی در تعمیرگاه نوشته متیو بی‌کرافورد است که با ترجمه کمیل سوهانی منتشر شده است. این کتاب بـرای تمام کسانی کـه دربارۀ چرایی بی‌معنا شـدن و نا گوار شـدن کار در سبک امروزین زندگی بشـر پرسـش دارند مفید خواهد بود. یکی از مفاهیمی که کرافـورد در این کتاب توجـه بـه دیگران اسـت.

هدفِ ترجمان برقرارکردن ارتباط فکری میان زبان فارسی و دیگر زبان‌های زندۀ دنیا است. اما چنین کاری در زمان حاضر که دوران فراوانی ترجمه و مترجم در میان فارسی‌زبانان است، چه اهمیتی دارد؟ ما معتقدیم هر متنی ارزش ترجمه ندارد، اما هستند متون کمتر شناخته شده و جریان‌های به حاشیه رانده شده‌ای که ترجمۀ آن‌ها دریچۀ تازه‌ای در جهان اندیشۀ امروز ایران می‌گشاید.

فعالیت‌های ترجمان در دو بخش «انتشارات ترجمان علوم انسانی» و «سایت ترجمان» تعریف می‌شود. در سایت ترجمان مقاله‌، نوشتار، بررسی کتاب و گفت‌وگوها را قرار می‌دهیم و سپس مجموعه‌ مقاله‌ها را در قالب کتاب منتشر می‌کنیم. در انتخاب مقالات، حداکثر تلاش ما بر این است تا تنها متون دست اول، از اندیشمندان اصلی جریان‌های مهم فکری و نظری ترجمه شوند و بر خلاف بسیاری از دیگر نشریات و وبگاه‌ها، ترجیح داده‌ایم تا تعداد مقالات کمتری را با کیفیتی بالاتر و محتوایی غنی‌تر ترجمه کنیم.

تا سال‌های پیش از این، چاپ ترجمۀ مقالات بلند در نشریات علمی ـ پژوهشی و علمی ـ ترویجی، امری رایج بود، ولی امروزه به هر دلیل، ترجمۀ این مقالات به کناری سپرده شده است. اما مهم آن است که از اهمیت این مقالات کاسته نشده است و خوانندۀ فارسی زبان محتاج دسترسی به این منابع است. از این رو، ترجمان مقالاتی را در دستور کار خود قرار داده است که نوشته‌های کلیدی و مؤثر نویسندگان اصلی در رشته‌های گوناگون علوم انسانی محسوب می‌شود.

ِدرباره کتاب فیلسوفی در تعمیرگاه

پشت میزنشین‌ها هرروز صبح سر کارمان می‌روند و روی همان صندلی همیشگی می‌نشینند و به مانیتور و در و دیوار اتاقشان چشم می‌دوزند. همه‌ چیز یکنواخت است: رایانه‌شان، کاغذهایشان، و پنجره‌ای که به دیوار ساختمان روبه‌رو باز می‌شود. گاهی احساس می‌کنند جز این صحنۀ تکراری رابطه‌ای با دنیای واقعی ندارند؛ آن‌ها همان کسانی هستند که از دبیرستان به دانشگاه و سپس به این اتاقک و میز و صندلی هدایت شده‌اند. تا اینجا تفاوتی با نویسندۀ این کتاب و اغلب کارمندان اداری یا دانشگاهیِ دیگر ندارند. اما متیو کرافورد استاد فلسفه‌ای است که بعد از کار اداری روزمره‌اش پا به دنیای تازه‌ای می‌گذارد؛ به تعمیرگاه موتورسیکلت خودش پناه می‌برد و مشغول تعمیر موتورهای فرسوده می‌شود. او در این کتاب از تجربۀ فلسفی‌اش در انجام کارهای یدی حرف می‌زند و ما را به سفری برای کشف کار معنادار و لذت‌بخش می‌برد.

با این کتاب زندگی را جور دیگری یاد بگیرید و از آن لذت ببرید. با این کتاب می‌توانید از روزمرگی فرار کنید و زندگی را جور دیگری ببینید. این کتاب راهنمای شما می‌شود و لحظه به لحظه همراهتان می‌آید تا زندگی را دوباره معنا کنید و از آن لذت ببرید. 

خواندن کتاب فیلسوفی در تعمیرگاه را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به یک زندگی شاد پیشنهاد می‌کنیم.


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
donye.book
۱۴۰۰/۰۱/۲۷

کتاب هایی که دکتر شکوری معرفی میکنه را لطفا زودتر موجود کنید و کتاب pdf اصلا مناسب نیست.

جواد محمدی
۱۴۰۰/۰۱/۲۱

ممنونم از ترجمان و طاقچه که بالاخره این کتاب رو موجود کردید فقط چرا pdf؟ و چرا انقدر قیمت بالا؟؟؟ به نظرم به عنوان کتاب الکترونیکی قیمتش زیاده اگر امکانش هست کمتر کنید با تشکر 🙏

میثم
۱۴۰۰/۰۱/۲۱

نسخه چاپی اش ۴۹ بود شد ۵۹. الان این قیمت خیلی بالا نیست . چه خبره ؟

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۸۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۲/۲۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۰۹۱-۷۲-۱
تعداد صفحات۲۸۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۹,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۲/۲۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۰۹۱-۷۲-۱