با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب هنر دستیابی به تمرکز اثر مایکل هایِت

دانلود و خرید کتاب هنر دستیابی به تمرکز

روشی کارآمد برای کسب خروجی بیشتر با کار کمتر

۳٫۶ از ۱۵ نظر
۳٫۶ از ۱۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب هنر دستیابی به تمرکز  نوشته  مایکل هایِت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب هنر دستیابی به تمرکز

کتاب هنر دستیابی به تمرکز نوشته مایکل هایت و ترجمه حمیدرضا توحیدی، روشی کارآمد برای کسب خروجی بیشتر با کار کمتر را به ما می‌آموزد.

درباره‌ی کتاب هنر دستیابی به تمرکز

مایکل هایت کتاب هنر دستیابی به تمرکز را برای این نوشته است که ما را با روشی کارآمد برای کسب خروجی بیشتر با کار کمتر آشنا کند. روشی که برگرفته از تجربیات شخصی خودش در طول سال‌ها کار و فعالیت است. او درباره‌ی بهره‌وری در این کتاب صحبت می‌کند: بهره وری به معنای انجام کار بیشتر با سرعت بیش تر نیست, بلکه درباره‌ی نتیجه گرفتن است. بنابراین لازم است که به دنبال کار در سیستمی باشیم که بهره‌وری ما را بالا ببرد. افراد موفق کار خود را بر اساس پیامدها ارزیابی می کنند, نه میزان فعالیتشان. در مقابل اغلب افراد ناموفق با وجود کار بیشتر بهره‌وری کمتری دارند, چرا؟ به دلیل سیستم بهره‌وری اشتباهی که دارند؛ تله‌ای که اغلب افراد در آن گرفتار می‌شوند.

کتاب هنر دستیابی به تمرکز را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کتاب هنر دستیابی به تمرکز اثری خواندنی برای تمام افرادی است که به دنبال روشی برای کم کردن کارها و پایین آوردن سرعت زندگی می‌گردند. کتاب هنر دستیابی به تمرکز همچنین به مدیران نیز کمک می‌کند تا بهره‌وری کارمندانشان را بالا ببرند و به آن‌ها کمک می‌کند تا بهترین مدل کاری را در محل کارشان پیاده کنند.

بخشی از کتاب هنر دستیابی به تمرکز

اکثر سیستم‌های بهره‌وری اشتباه می‌کنند. سریع سراغ این می‌روند که بهتان چگونه بهتر یا سریع‌تر کارکردن را نشان دهند، اما هیچ‌وقت توقف نمی‌کنند تا بپرسند چرا؟ هدف بهره‌وری چیست؟ این سؤال را به شکل‌های مختلفی می‌توان پاسخ داد. شما نمی‌توانید به‌درستی نحوهٔ کارکردنتان را ارزیابی کنید، مگر اینکه اول بدانید چرا کار می‌کنید. به این دلیل است که کتاب پیشنهاد می‌کند برای شروع واقعی توقف کنید.

در اولین اقدام، برنامه‌ای تنظیم می‌کنید. این کار کمکتان خواهد کرد چیزی را که از بهره‌وری می‌خواهید برای خودتان روشن کنید. ما بهره‌وری را تغییر می‌دهیم تا به‌جای طرف غلط آینه، در دنیای واقعی عمل کند. دوم، ارزیابی می‌کنید. فعالیت‌هایی را که دارای فشار زیادی‌اند، از کارهای زیاد با فشار کم شناسایی و فیلتر کنید. همچنین، ابزاری را کشف خواهید کرد که اگر به‌درستی استفاده شود، کاملاً نحوهٔ صرف‌کردن انرژی‌تان و مکان و زمان آن را تغییر می‌دهد. درنهایت، با کشف اینکه چگونه به دیگران نفوذ کنید تا نتیجه‌هایتان را تقویت کنید، کارتان را از سر می‌گیرید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
سمیرا جاویدی
۱۳۹۹/۰۹/۰۷

کد تخفیف : URPWQ6EVTC 30% مهلت تا ۷آذر

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱۲)
تلاش کنید هر روز برای فکرکردن وقتی بگذارید. چه ایده‌هایی واقعاً برایتان اهمیت دارند؟ چه احساسی دارید؟ به خود فضا بدهید و به روزتان فکر کنید: به تصمیمات روزانه‌تان، بردها، باخت‌ها، ایده‌ها، بینش‌ها و هر چیز دیگری که آن روز را منحصربه‌فرد می‌کنند. این تمرین گوشزد می‌کند به دلیلی بزرگ‌تر متصلید و در جزئیات زندگی گم نمی‌شوید. محکم متصل ماندن به دلیلتان بهتان انرژی و قدرت می‌دهد؛ قدرتی که هر روز برای تمام‌کردن کار و مسابقه‌تان به آن نیاز دارید.
M Nourbakhsh
بهره‌وری به‌معنی انجام کارهای بیشتر نیست، به‌معنی انجام کارهای درست است؛ به‌معنی شروع هر روز با دید باز و پایان‌دادن به آن با احساس رضایت، دستاورد و انرژی اضافه است و به‌معنی دستیابی به چیزهای بیشتر با انجام کار کمتر است.
M.Taha
هر چیزی اگر چند دقیقه از برق کشیده شود، مجدداً کار خواهد کرد. شما نیز مستثنا نیستید. ــ آن لاموت
Anahid
افرادی که به‌دنبال دستاوردهای بزرگ‌اند، اغلب اوقات روی کاستی‌هایشان، یعنی چیزهایی که به دست نیاورده‌اند، به‌جای پیروزی‌هایشان تمرکز می‌کنند. تمرکز گمراه‌شده می‌تواند اعتمادبه‌نفستان را بکشد؛ به‌جای آن، تمرکزکردن روی پیروزی‌ها احساس قدردانی، هیجان و کارایی شخصی ایجاد می‌کند
Daniel Dabiri Rad
تمرکز روی همه‌چیز به‌معنی تمرکز روی هیچ‌چیز است. وقتی می‌خواهی با سرعت از بین فهرستی نامتناهی از وظایف و کارهای اضطراری عبور کنی، دست‌یافتن به چیزهای مهم تقریباً غیرممکن است؛ بااین‌حال، این سبکی است که بسیاری از ما روزها، هفته‌ها، ماه‌ها، سال‌ها و گاهی تمام عمرمان را در آن می‌گذرانیم.
Anahid
اگر خودتان به مرزهایتان احترام نگذارید، هیچ‌کس نخواهد گذاشت.
Anahid
سِنِکا، فیلسوفی رومی که در زمان مسیح زندگی می‌کرد، دربارهٔ چالشی که همه‌مان با آن مواجهیم نوشت. او گفت: «مسئله این نیست که زمان کوتاهی برای زندگی داریم، این است که بسیاری از آن را هدر می‌دهیم. زندگی طولانی است، اگر بدانید چطور از آن استفاده کنید.»
Anahid
. در سال ۱۹۶۹ و ۱۹۷۰، دانشگاه جان هاپکینز و مؤسسهٔ بروکینگز حامی مالی مجموعه‌ای از اجلاس‌ها با موضوع تأثیر فناوری اطلاعات شدند. نام یکی از سخنران‌ها هربرت سایمون بود. او پروفسور علم کامپیوتر و روان‌شناسی دانشگاه کارنِگی مِلون بود که بعداً به‌خاطر کارش درزمینهٔ اقتصاد برندهٔ جایزهٔ نوبل شد. او در ارائه‌اش بهمان هشدار داد که رشد اطلاعات می‌تواند به مانعی تبدیل شود. چرا؟ او توضیح داد: «اطلاعات توجه دریافت‌کننده‌شان را مصرف می‌کنند و غنای اطلاعات فقر توجه به بار می‌آورد.»
Anahid
به یاد آورید هربرت سایمون در آغاز چه گفت: «اطلاعات توجه دریافت‌کننده‌شان را مصرف می‌کنند.» ما در اقتصاد حواس‌پرتی کار می‌کنیم. توجه منبعی کمیاب است و تقریباً همه درحال جلب تمرکزتان‌اند. اگر مراقب نباشید، باارزش‌ترین منبعتان را خرج دستیابی به اهداف شخص دیگری خواهید کرد
Anahid
این استدلال غلط ایلان ماسک، بنیان‌گذار و مدیرعامل تسلا و اسپِیس ایکس است: «اگر دیگر افراد چهل ساعت در هفته کار می‌کنند و شما صد ساعت و اگر هر دو کار مشابهی انجام می‌دهید، شما درعرض چهار ماه به چیزی دست خواهید یافت که برای آن‌ها یک سال زمان می‌برد.» ب
Anahid

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۲۱ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۶/۰۵
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۵۷۳-۹۰-۰
تعداد صفحات۲۲۱صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۶/۰۵
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۵۷۳-۹۰-۰