با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
جسارت امید

دانلود و خرید کتاب جسارت امید

تاملاتی در باب بازیابی رویای امریکایی

۱٫۸ از ۵ نظر
۱٫۸ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب جسارت امید  نوشته  باراک اوباما  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب جسارت امید

کتاب جسارت امید نوشته رئیس‌جمهور سابق ایالات متحده، باراک اوباما با ترجمه آرش عزیزی است. اوباما این کتاب را با الهام از گفت‌وگوهایی که در سفرهای انتخاباتی‌اش داشته، نوشته است. 

درباره کتاب جسارت امید

این کتاب به شما می‌گوید چگونه می‌توانیم فرایند تغییر سیاست‌ها و زندگی مدنی‌مان را آغاز کنیم. نویسنده در هر فصل در مورد چندین چالش مهم بحث خواهد کرد و با بیانی روشن شرح خواهد داد که به نظر او چه راهی باید پیموده شود. نویسنده به مسائل مختلف به صورتی نسبی و ناکامل می‌پردازد. هیچ نظریه منسجمی برای حکومت آمریکا پیشنهاد نخواهد کرد. این کتاب حاوی هیچ مانیفستی برای عملیات، و با عکس و تفصیلات، برنامهٔ زمان‌بندی شده و مسائل سازمانی نیست. مباحثی که او در فصل‌های این کتاب مطرح می‌کند عبارتند از دیدگاه‌ها و نظرات او درباره موضوعاتی نظیر ارزش‌های اجتماعی، قانون اساسی آمریکا، برخی قدرت‌های نهادی مانند قدرت رسانه، پول و قانون‌گذاری، انسجام ملی و جلوگیری از تفرقه، مسایل و ناامنی‌های اقتصادی و کشمکش‌های نژادی و مذهبی.

خواندن کتاب جسارت امید را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به سیاست پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب جسارت امید

هر جور که نگاه می‌کردی انتخاب حرفه‌های من جواب داده بود. پس از دو دوره که من در جناح اقلیت کار می‌کردم دموکرات‌ها کنترل سنای ایالتی را به‌دست آورده بودند و در نتیجه من انبوهی از لوایح را تصویب کردم، از اصلاحات نظام مجازات مرگ در ایلینوی گرفته تا گسترش برنامهٔ بهداشت کودکان در این ایالت. همچنان در دانشکدهٔ حقوق شیکاگو تدریس می‌کردم و از این شغل لذت می‌بردم و اغلب برای سخنرانی به نقاط مختلف شهر دعوت می‌شدم. استقلالم، نام نیکم، و ازدواجم را حفظ کرده بودم در حالی‌که وقتی به پایتخت ایالت قدم گذاشتم تمام این‌ها، به‌لحاظ آماری، در خطر قرار گرفته بود. اما گذر سال‌ها نیز اثر خود را گذاشته بود. به‌نظرم بخشی از این اثر تنها به‌خاطر پا به سن گذاشتن من بود چراکه اگر به خودت توجه کنی هر سال که بگذرد بیشتر و بهتر با ضعف‌هایت آشنا می‌شوی ــ نقاط کور، عادات مکرر که شاید ارثی و شاید محیطی باشند، اما تقریباً شکی نیست که با گذر زمان بدتر می‌شوند همان‌طور که لنگ زدن عاقبت به درد پا می‌کشد. یکی از آن ضعف‌های من بی‌قراری مضمن است؛ ناتوانی در دانستن قدر آن موهبت‌هایی که درست پیش رویم هستند، هر قدر هم که اوضاع خوب پیش رفته باشد. به‌نظرم این ضعف در دنیای مدرن ــ و همچنین در شخصیت امریکایی ــ فراگیر است و در سیاست از هر جای دیگری واضح‌تر است. معلوم نیست آیا سیاست این گرایش را تشویق می‌کند یا تنها کسانی را که این ضعف را دارند به خود جذب می‌کند. کسی یک‌بار می‌گفت هر مردی یا سعی دارد انتظارات پدرش را برآورده کند یا اشتباهات پدرش را جبران کند و فکر می‌کنم این جمله مرضِ مشخص من و هر چیز دیگری را هم توضیح می‌دهد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
آر-طاقچه
۱۴۰۰/۰۱/۰۹

🛇بزرگواران طاقچه واقعا چرا این کتاب را منتشر نمودید 🛇و واقعا چرا انتشارات مورد نظر چاپ کرده است حواسمان است این آقا ☠سبب کشته شدن صدها هزار نفر آدم شده است

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۲۷ صفحه
قیمت نسخه چاپی۶,۵۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۰۳/۲۸
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۶۲-۵۰۵-۴
تعداد صفحات۳۲۷صفحه
قیمت نسخه چاپی۶,۵۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۰۳/۲۸
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۶۲-۵۰۵-۴