با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کلاغ آخر از همه می‌رسد

دانلود و خرید کتاب کلاغ آخر از همه می‌رسد

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب کلاغ آخر از همه می‌رسد  نوشته  ایتالو کالوینو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب کلاغ آخر از همه می‌رسد

کلاغ آخر از همه می‌رسد مجموعه داستانی از نویسنده شهیر ایتالیایی، ایتالو کالوینو است.

 درباره کتاب کلاغ آخر از همه می‌رسد 

ایتالو کالوینو کتاب کلاغ آخر از همه می‌رسد را در سال  ۱۹۴۹ منتشر کرد. کتاب حاضر خود گلچینی از کتاب داستان‌های ایتالو کالوینو است که در سال ۱۹۵۸ توسط انتشارات اینائودی تورینو منتشر شد.

 در این کتاب، داستان‌های کتاب کلاغ آخر از همه می‌رسد، سه زندگی نامه از «ورود به جنگ»، ده داستان از «مارکووالدو» و ۹ ماجرا از سری «عشق‌های دشوار»  سه رمان کوتاه و داستان‌های دیگری را که قبلا جایی منتشر نشده بودند، می‌خوانید.

کالوینو، نویسنده‌ای نوآور است که توانسته از قید و بند سبک‌ها رها شود. می‌توان سبک خاص نوشتن او را چیزی بین سوررئال یا پست‌مدرن دانست. کالوینو، برای نوع نگارش داستان‌های کوتاهش شهرت بسیاری دارد و او را یکی از مهم‌ترین نویسندگان ایتالیایی قرن بیستم می‌دانند.

 خواندن کتاب کلاغ آخر از همه می‌رسد را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 علاقه‌مندان به داستان‌های کوتاه خارجی به ویژه دوست‌داران آثار ایتالو کالوینو

 درباره ایتالو کالوینو

ایتالو کالوینو در در کوبا به دنیا آمد؛ در پنج سالگی به ایتالیا رفت و بیشتر عمر خود را در این کشور سپری کرد. کالوینو در سال ۱۹۴۳ به نهضت مقاومت ایتالیا در جنگ جهانی دوم و بریگاد گاریبالدی، و پس از آن به حزب کمونیست ایتالیا پیوست. او در سال ۱۹۴۷ در رشته ادبیات از دانشگاه تورین فارغ‌التحصیل شد و سپس فعالیت حرفه‌ای خود را در روزنامه محلی حزب کمونیست آغاز کرد. او در ادامه با مجلات کمونیستی متعددی همکاری کرد.

کالوینو در طول حیات ادبی خود در ژانرهای گوناگونی همچون داستان کوتاه، رمان، مقاله و رساله علمی قلم زده است. او را باید نویسنده‌ای خلاق و نوآور دانست که داستان‌هایش مخاطب را به حیرت وا می‌دارد. از مجموعه داستان‌های او می‌توان به کوره راه لانه های عنکبوت، شوالیه ناموجود، ویکنت دوشقه، افسانه‌های ایتالیایی، بارون درخت‌نشین، چه کسی در دریا مین کاشت؟، سوداگری در ساخت و ساز، مارکو والدو و .... اشاره کرد.نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۵۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۵/۰۱/۱۲
شابک۹۷۸-۹۶۴-۷۰۸۱-۴۶-۷
تعداد صفحات۲۵۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۸,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۵/۰۱/۱۲
شابک۹۷۸-۹۶۴-۷۰۸۱-۴۶-۷