با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
یواشکی

دانلود و خرید کتاب یواشکی

۳٫۴ از ۷۷ نظر
۳٫۴ از ۷۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب یواشکی  نوشته  عاطفه منجزی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب یواشکی

رمان یواشکی نوشته عاطفه منجزی است. این کتاب داستان دختری سرشار و پر از شور و شر جوانی است که مقابل مردی بی‌احساس قرار می‌گیرد. مردی با مشت‌هایی گره کرده و آماده برای مبارزه‌ با دشمنانش! دختر سعی می‌کرد گرگ باشد اما او بیش از حد تصوراتش، ساده بود. نه گرگ بود و نه حتی در لباس گرگ! این کتاب داستان مردی مانند سنگ است که در احساسات و عشق غرق می‌شود.

خواندن کتاب یواشکی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به ادبیات داستانی پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب یواشکی

دستی زیر موهایم انداختم تا از هُرم گرمایی که تا مغز سرم را می‌سوزاند، رها شوم و باز تابی به تنم دادم. صدای ریتمیک سازهای کوبه‌ای و خفن، هیجان جمعمان رو دوچندان کرده بود. در تلألو رقص‌نورها و دودهای فانتزی، سرم حسابی داغ بود و چون صدا به صدا نمی‌رسید، مستانه فریاد کشیدم:

ــ دارم می‌میرم از خوشی!

از فرط هیجان کم مانده بود از درون متلاشی شوم و هنوز راضی نبودم دست از جنب و جوش بکشم. عاقبت رامین از جمعیت دورم کرد. حالا که از محوطهٔ پر شور پیست دور شده بودیم، تازه‌تازه داشتم حس می‌کردم توی تنم، سونامی راه افتاده و تعادلی برای سرپا ماندن ندارم! رامین کنجی نشاندم و ولوم صدایش را بالا کشید، بلکه از میان آن حجم همهمهٔ سرسام‌آور، صدایش را بشنوم:

ــ برم یه شربت آبلیمو یا عسل برات بیارم، شاید رو به راه بشی!

کنار سرویس بهداشتی نشانده بودم، بنا به تجربه می‌دانست ظرفیت بالایی ندارم. او دنبال شربت رفت، اما به دقیقه نکشیده، مایعی در معده‌ام جوشید و بالا آمد و حالم دگرگون شد. مثل شصت‌تیر از صندلی شلیک شدم وسط جمعیتی که میلی به پایکوبی نداشتند و ترجیح می‌دادند در محل دنج‌تری از سر و گردن هم آویزان باشند! تلوتلوخوران به این و آن کوبیده شدم تا بعد از هزار فلاکت و قورت دادن آن مایع جوشان در گلویم، خودم را رساندم به سرویس بهداشتی. هول بودم و منتظر نماندم که ببینم کسی توی سرویس هست یا نه، فقط تنه‌ام را کوبیدم به در تک توالت داخل سرویس. خوشبختانه خالی بود و دیگر نفهمیدم با چه حال خرابی سرم را گرفتم توی کاسهٔ توالت فرنگی و بعدش چنان عق‌هایی زدم که کم مانده بود دل و جگرم لخته‌لخته از حلقومم بیرون بزند! تا فکر می‌کردم کارم با کاسهٔ توالت تمام شده و می‌خواستم سرم را عقب بکشم، باز هجوم عق زدن‌های پی‌درپی بعدی... انگار تا وقتی جانم از حلقومم بیرون نمی‌زد، این حال خراب دست از سرم برنمی‌داشت!

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۴۴)
کاربر ۱۸۴۴۶۹۰
۱۳۹۹/۰۹/۱۸

من کتابهای زیادی از خانم منجزی خوانده ام .این کتاب هم مثل بقیه کتابهای ایشان خانواده محور بود. سرنوشت آدمهای زیادی به هم گره خورده و جذابیت داستان را با لا بردند.ممنونم.

14Maryam71
۱۳۹۹/۰۹/۲۶

خیلی عالی بود من ک واقعا لذت بردم کتابی بود ک حتما نسخه چاپیشو برای خودم تهیه میکنم

yas
۱۳۹۹/۰۴/۳۰

داستان کتاب بسیار سطح پایین ، تخیلی و غیرواقعی بود وقت گذاشتن برای این کتاب یعنی تلف کردن وقت

کاربر ۱۶۱۵۵۷۰
۱۳۹۹/۰۵/۲۲

زیاد جالب نبود

fari
۱۳۹۹/۰۶/۲۲

رمان خوبی بود، داستان جذابی داشت. گاهی وقتا توصیفات طولانی میشد اما خب از جذابیت داستان کم نمیکرد. عاشقانه ها و دیونگی بارانا رو هم دوست داشتم و همچنین عشق و غیرت دانیال

apam
۱۳۹۹/۰۶/۲۲

نسبت به کتاب های دیگه نویسنده،ضعیف بود...

کاربر ۱۱۳۳۷۴۴
۱۳۹۹/۰۷/۲۰

کتاب خوبی بود ولی خیلی توصیفات اولهای رمان خسته کننده بود هرچند خلاقیت ذهن نویسنده رو نشون میده ولی خواننده رو خسته میکنه

اوريا
۱۳۹۹/۰۵/۰۱

با احترام به قلم خانم منجزی، از خوندن داستان لذت نبردم و نیمه رها کردم. روند داستان بسیار غیرمنطقی و کند بود و فکر میکنم اگر خلاصه تر نوشته میشد بهتر بود.

Zahrasadat.mn
۱۳۹۹/۱۱/۰۷

واقعا افتضاح بود حتی نتونستم تمومش کنم

Hanix
۱۳۹۹/۰۸/۱۶

اولش داشتم ول میکردم گفتم ادامه بدم شاید بهتر شد که یه کم پیش رفت بهتر شد و کم کم خوشم اومد

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱۴)
تا بفهمی چرا متنفرم از خداحافظی!
"یک رهگذر"
از گناهه که بدم می‌آد، نه گناهکار!
math
ــ نرو... تنهام نذار!
"یک رهگذر"
بعد از آن همه حسرت و اندوهی که در دلم تلنبار شده بود، گمانم خدا دلش به حالم سوخته بود
"یک رهگذر"
قلبم... قلبم یاد نگرفته بهم دروغ بگه! روراست بهم گفت دوستت داره...
barana
ــ توی این دنیا یه وقتایی می‌بینی حتی نفسم می‌کشی و مردی، فقط کسی نمی‌فهمه... گرفتی؟
KOSAR
ــ از گناهه که بدم می‌آد، نه گناهکار!
KOSAR
کی گفته گربه‌ها بی‌صفتن؟! دور و بر من که آدمای بی‌صفت بیشترن!
KOSAR
دردهایمان دست انداخته بودند گردن هم و یکدیگر را بو می‌کشیدند! درد تنهایی، بی‌پناهی، شکنجه و پنهان‌کاری، درد داشت قوی ماندن در اوج ذلت... در اوج خفت... در اوج شکسته شدن و... باز سرِ پا شدن و زندگی... زندگی را باید جسورانه بازی می‌کردیم، وگرنه بازنده بودیم، بازنده می‌ماندیم و بازنده می‌مُردیم!
pardisnik
روزگارت بر مراد روزهایت شاد شاد قلبت از هر غصه دور بزم عشقت پر سرور بخت و تقدیرت قشنگ عمر شیرینت بلند سرنوشتت تابناک جسم و روحت، پاکِ پاک
najmeh

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۷۳۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۹۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۲/۱۲
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۷۲-۹۷۲-۱
تعداد صفحات۷۳۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۹۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۲/۱۲
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۷۲-۹۷۲-۱