با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
هنر «نه» گفتن

دانلود و خرید کتاب هنر «نه» گفتن

۳٫۸ از ۲۹۰ نظر
۳٫۸ از ۲۹۰ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب هنر «نه» گفتن  نوشته  میترا میرشکار  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب هنر «نه» گفتن

ما خیلی‌وقت‌ها نمی‌توانیم «نه» بگوییم به خصوص اگر آدم مهرطلبی باشیم که به خودمان اجازه ندهیم ذره‌ای دیگران را ناراحت و دلخور ببینیم؛ که اگر این طور باشد و دیگران هم این خصوصیت ما را بشناسند ممکن است بارها و بارها از احساسات ما سوءاستفاده کنند و تقاضاهای غیرمنطقی و بی‌جا از ما داشته باشند. آنوقت ما تبدیل می‌شویم به انسانی که همیشه به خاطر خوشایند دیگران زندگی می‌کند و هدفش تنها برآوردن نیازهای کوچک و بزرگ آنها است. اینجا است که شروع می‌کنیم به ذره ذره تحلیل رفتن و از دست دادن انرژی‌مان و در نهایت هم احساس قربانی شدن می‌کنیم.

دیمون زاهاریادس در کتاب «هنر نه گفتن» راهکار‌های جالبی را در اختیارمان قرار می‌دهد تا با کاربردشان بتوانیم واکنش‌های اکتسابی را که در طول زندگی در ذهن‌مان حک شده‌اند، کنار بگذاریم و بدون احساس گناه و ملامت به انجام کاری که دوست نداریم یا وقتش را نداریم، نه بگوییم و خصیصه مردم شادکنی‌مان را رها کنیم.

حنا
۱۳۹۹/۰۹/۰۹

در کل میشه گفت کتاب خوبی بود چرا ک من یک مردم شاد کن تمام عیار هستم چیزی ک این کتاب هم ذکر کرده بود ک خیلی هم جالب نیست همه آدم های دورمون رو شاد نگه داریم در حالی

- بیشتر
آنیل
۱۳۹۹/۰۹/۱۳

این کناب باعث میشه "نه" گفت رو یاد بگیرید و اگر هم بلدید باعث میشه بدون عذاب وجدان و اصولی ازش استفاده کنید.

عشق فقط خودم
۱۳۹۹/۰۹/۲۲

عالیه بخونید و لذت ببرید😉😉😉😉

tomorrow
۱۳۹۹/۰۹/۲۳

همان طور که از نام کتاب مشخص هست نه گفتن یک هنر است به این معنا که نه گفتن به افراد دیگر طوری که نه به انها بر بخورد نه به اعتماد بنفس یا احساس خودمان خدشه ای وارد شود

- بیشتر
کاربر ۱۴۴۷۷۹۴
۱۳۹۹/۰۹/۰۴

باید به کتاب از جنبه کاربردی نگاه کنیم تا جذاب و خواندنی باشد

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۲۵۲)
مادامی که درخواستی را با متانت، صداقت و احترام رد می‌کنید، مسئولیت عکس‌العمل طرف مقابل به عهدهٔ شما نیست.
ترانه
اگر زندگی‌تان را اولویت‌بندی نکنید، شخص دیگری این کار را می‌کند.
صبا بانو:)
توجه به خود، خودخواهی نیست. این کار ضروری است.
Yamahdi 12
دوست داشته شدن آرزوی هر انسانی است.
مَهیاس «تئو»
اگر شخصی پس از این که درخواستش را رد کردید، باز هم اصرار کرد، به خود یادآور شوید که اصرار این فرد ربطی به حق انتخاب‌های شما ندارد. خصلت بعضی از آدم‌ها این است که حرف‌شان را تحمیل کنند.
ترانه
جسارت یعنی ابراز دیدگاه و نظرات و عدم وجود این احساس که نیاز به تأیید یا تصدیق دیگران دارید.
آترین🍃
اگر مدام به دیگران پاسخ مثبت دهید و اولویت‌های آن‌ها را به اولویت‌های خودتان ترجیح بدهید، زمان یا انرژی لازم را برای توجه به خود نخواهید داشت و به تدریج تندخو، بدبین و بیچاره خواهید شد.
Parisa
اگر یاد بگیرید هدفمند و با متانت نه بگویید، قطعاً در نظر دوستان، اعضای خانواده و همکاران‌تان بهتر جلوه خواهید کرد. دیگر شما را به چشم یک پادری نگاه نمی‌کنند.
alireza dashti
بزرگ‌ترین نبردهای روح ما سر و صدایی ندارند و فقط در گوشه‌ای از دل اتفاق می‌افتند. گاهی این نبرد چنان در سکوت رخ می‌دهد که دل از خونریزی این جنگ داخلی می‌میرد. و چهرهٔ فرد چنان مات و مبهوت به دنیای بیرون می‌نگرد که گویی اتفاقی رخ نداده است. بدون تردید، نه گفتن کار ساده‌ای نیست؛
Haniyeh amini😄
تفاوت میان افراد موفق و افراد بسیار موفق این است که افراد بسیار موفق تقریباً به همه چیز "نه" می‌گویند.
شهاب

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۵۹ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۲,۵۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۵/۱۶
تعداد صفحات۱۵۹صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۲,۵۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۵/۱۶