با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
زنی میان ما

دانلود و خرید کتاب زنی میان ما

۳٫۹ از ۱۳ نظر
۳٫۹ از ۱۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب زنی میان ما  نوشته  گریر هندریکس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب زنی میان ما

«زنی میان ما» اثر مشترک گریر هندریکس و سارا پکانن، یک داستان پیچیده و هیجان انگیز عاشقانه را روایت می‌کند. ونسا (نلی) و ریچارد زن و شوهری جوانند که ظاهرا زندگی عاشقانه و خوبی دارند اما ریچارد با زن دیگری هم در ارتباط است. یک مثلث عشقی اما نه از نوع همیشگی آن که تصور کنید تمام ماجرا را تا به آخر حدس خواهید زد. این کتاب در لیست پرفروش های ۲۰۱۸ نیویورک تایمز قرار دارد. داستان دو راوی و دو زمان دارد. یکی دانای کل که زمان گذشته و رابطه ریچارد و ونسا را روایت می‌کند و دیگری ونسا که زمان حال را روایت می‌کند، گاهی از گذشته و از خاطراتش با ریچارد می‌گوید و گاهی در حال توصیف صحنه‌هایی است که از رابطه ریچارد با رقیبش دیده یا شنیده است: «می‌دانم چه شکلی است. گاهی با او تماس می‌گیرم، اما با یک تلفن سوخته و شمارهٔ مسدود. او می‌گوید: «سلام!» تُن صدایش آرام و بی‌خیال است. «متأسفم شما رو به خاطر نمی‌آرم.» آیا او واقعاً متأسف است یا پیروز میدان؟ رابطهٔ ریچارد اکنون علنی شده است، اگرچه شروع آن پیش از جدایی ما بوده. ما مشکلاتی با هم داشتیم. مگر همهٔ زوج‌ها بعد از ماه‌عسل این‌طور نمی‌شوند؟ هنوز هم باور نمی‌کنم ریچارد از من خواست این‌قدر سریع خانه را ترک کنم تا بتواند هر ردّی از وجود مرا پاک کند.» ونسا متعجب و مبهوت است که چرا همسرش با وجود عشق میانشان وارد رابطه دیگری شده‌است، غافل از این که دردسرها و سرگردانی‌ها و عذاب‌هایش ریشه‌ای عمیق‌تر از رابطه او و ریچارد دارد. گریر هندریکس و سارا پکانن در این داستان پیچیدگی‌های مخفی ازدواجی رشک‌برانگیز و حقایقی خطرناک از زندگی را برملا می‌کنند که به نام عشق شاید بارها آنها را انکار کرده‌ایم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۵)
sarv
۱۳۹۹/۰۱/۱۳

کتاب خیلی خوبی بود،واقعا غافلگیر کننده بود جوری که تا وسطهای کتاب آدم واقعا شخصیتها رو اشتباه درک میکنه و بعد کم کم کارکترها و پتانسیلهاشون مشخص میشه،خیلی خیلی توصیه میکنم

النازم
۱۳۹۹/۰۵/۲۶

جالب بود ولی خیلی اطناب داشت

فریبا راد
۱۳۹۹/۱۰/۰۷

من نسخه چاپی کتاب رو خوندم جالبه و پر از غافلگیری

میمی
۱۴۰۰/۰۱/۲۲

داستان قشنگی بود، خوشم اومد و اصلا برام کسل کننده نبود.

کاربر ۲۳۸۰۴۰۸
۱۳۹۹/۰۷/۲۹

حیف وقت که بذاری یه همچین کتاب مسخره ای بخونی

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
شاید در هر رابطه‌ای همین موضوع مطرح باشد. این‌که فکر می‌کنیم با شخص دیگری متحد و یکی شده‌ایم، درحالی‌که در حقیقت، مثلثی تشکیل داده‌ایم که فقط یک طرف آن حقیقت دارد.
Mari

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۰۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۳/۱۲
تعداد صفحات۴۰۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۳/۱۲