با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
آتش نامیرا

دانلود کتاب آتش نامیرا

۳٫۵ از ۴۲ نظر
۳٫۵ از ۴۲ نظر
دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب آتش نامیرا

الی یک دانشجوی پزشکی اخراجی و راننده یک آمبولانس آتش‌نشانی است. روزی در حالی که در ایستگاه مشغول استراحت با همکارنش است پیام جدیدی مبنی بر آتش‌سوزی در خیابان لارک لین. شماره ۲۳۱۸ دریافت می‌کنند. الی آماده رفتن می‌شود اما ناگهان آدرس او را شوکه می‌کند. پلاک ۲۳۱۸ خانه خواهرش آملیا است و پدر بیمارش هم همراه آنها زندگی می‌کند.

وقتی الی به محل حادثه می‌رسد شوهر آملیا، استیو را روی زمین افتاده می‌بیند. دو نفر به خانه آنها حمله کرده و به املیا شلیک کرده بودند. در این میان داستان بین زمان حال و گذشته به پیش می‌رود، در زمان حال ما الی را می‌بینیم که به حادثه پیش‌آمده می‌پردازد و در زمان گذشته نزدیک آملیا را می‌بینیم و از روابط خانوادگی، احساس و کاری‌اش باخبر می‌شویم. آملیا در نوجوانی عاشق پسری به اسم کالب بوده، اما عشقش رنگ باخته است و حالا همسر استیو و صاحب دو فرزند است. بی‌خبر از این ک همسر فعلی‌اش دست به خلافکاری‌ای پردردسر زده است.

داستان امیلی بلیکر، داستانی در توصیف روابط خانوادگی، مشکلات عاطفی و عشقی است که میان اعضای یک خانواده در جریان است. عشقی که مانند آتشی نامیرا است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲۷)
mina piraste
۱۳۹۹/۰۷/۱۴

قرار نیست آخر داستان خیلی هیجان زده و غافلگیر بشین😉

zeinab.ghl
۱۳۹۹/۰۵/۲۳

سر خوندن این کتاب، جونم واقعا تمام شد. خوندنش نزدیک یک ماه طول کشید و خیلی اذیت شدم سرش، از نظر داستان پردازی بخوام بگم، ایده ی خوبی بود ولی پرداختن بیش از حد به جزئیات با اعصاب آدم بازی می

- بیشتر
Zeinab
۱۳۹۹/۰۳/۲۳

اول از همه از نویسنده ی کتاب ممنونم 💙 اوایل داستان زیاد جذاب نیست و اما قسمت برملا شدن رازها برام کمی جذابیت داشت اما پایانشو دوست نداشتم در کل از خوندنش پشیمون نیستم 😊

کتاب خوان
۱۳۹۹/۰۱/۱۷

اگه توی قسمت مطا لعه رایگان قرار داده بشه خیلی عالی میشه

hamedsamadi
۱۳۹۹/۰۱/۱۷

اخرش میتونست جذابتر تموم بشه

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۸۴ صفحه
نوع فایلePUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۱/۱۱
تعداد صفحات۳۸۴صفحه
نوع فایلePUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۱/۱۱