با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
دایره‌ی اول (اصول همانندسازی در بازاریابی شبکه‌ای)

دانلود و خرید کتاب دایره‌ی اول (اصول همانندسازی در بازاریابی شبکه‌ای)

۳٫۰ از ۴ نظر
۳٫۰ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب دایره‌ی اول (اصول همانندسازی در بازاریابی شبکه‌ای)  نوشته  علی معتمدی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب دایره‌ی اول (اصول همانندسازی در بازاریابی شبکه‌ای)

خیلی‌ها همانندسازی در بازاریابی شبکه‌ای را اشتباه متوجه شده‌اند یا نمی‌دانند که این‌چنین چیزی اصلاً وجود دارد. آنها به‌اشتباه تقصیر نتایج نسبتاً خوب یا ضعیف خود را گردن بالاشاخه‌ای یا زیرشاخه‌های خود می‌اندازند. اما این رویکرد اصل مسئله را نادیده می‌گیرد: فرهنگ مجموعه یا سازمان را ما می‌سازیم و زیرشاخه از رفتار ما الگو می‌گیرد.

همانندسازی سازه‌ی اصلی بازاریابی شبکه‌ای است؛ همانندسازی جوهره‌ی رهبری است. و درست همان‌طور که در رفتار تمام رهبران واقعی می‌بینیم، رهبری این نیست که به دیگران روش انجام کار را دستور دهیم، رهبری یعنی رفتاری را که می‌خواهیم پیروان انجام دهند خودمان در آن رفتار الگو و سرمشق باشیم.

کتاب «دایره‌ی اول» اثر رندی گیج شامل ایده‌هایی است که با آنها می‌توانید میزان فروش‌تان، سرعت رشد مجموعه‌تان، میزان انسجام تیم‌تان، اصول مجموعه‌تان، و پایبندی زیرشاخه‌ها تا پایین‌ترین سطح به این اصول را تعیین و مشخص کنید.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۵)
شما باید یک برنامهٔ منظم رشد شخصی بریزید. باید هر روز برای آن وقت بگذارید و فقط خودتان از آن مطلع باشید. صبح‌ها بهترین زمان برای بالا بردن روحیهٔ خود و حفظ آن در کل روز است، ولی این هم خوب است که شب‌ها قبل از رفتن به رختخواب یک مطلب مثبت بخوانید. بگذارید ضمیر ناخودآگاه‌تان در زمانی که خواب هستید مصالح خوبی برای پردازش داشته باشد. هیچ‌وقت قبل از خواب اخبار نبینید و هرگز روز خود را با خواندن روزنامه شروع نکنید. هر روز را با مطالب مثبت شروع و تمام کنید تا بتوانید امواج منفی‌ای را که مدام در معرض آنها هستید بی‌اثر کنید.
Baran Bahari
مبادا دست از رؤیاهای خود بردارید!
احمد حیدری
متضاد موفقیت شکست نیست؛ میان‌مایگی است. شکست در واقع بخشی از مسیر رسیدن به موفقیت است. برای رسیدن به موفقیت واقعی در حرفهٔ خود (یا هر حرفهٔ باارزش دیگری)، شما باید بهای آن را بدهید؛ بهای آموختن مهارت‌ها و پرورش شخصیت قوی. هیچ‌کدام از ما از جواب رد، از ریزش اعضای مجموعه، یا ده‌ها چالش دیگر در مسیر ساختن یک مجموعهٔ مستحکم خوش‌مان نمی‌آید، اما اگر شما هر روز روی رشد شخصی خود کار کنید، ماهیت واقعی این چالش‌ها را می‌شناسید و با عبور از آنها به موفقیت می‌رسید.
احترام
اصول همانندسازی در بازاریابی شبکه‌ای
کاربر ۱۳۷۷۱۵۴
یادتان باشد که درآمد ما از حجم فروش محصولی است که مجموعهٔ ما به دست مشتری نهایی می‌رساند. همین و بس. این حجم فروش از دو راه ممکن است: - معرفی کردن کار به مشتری احتمالی و وارد کردن او به مجموعهٔ خود. - فروش محصول به مشتری احتمالی‌ای که نمی‌خواهد وارد مجموعه شود اما می‌خواهد مشتری گذری ما بشود. تنها از این دو راه است که شما به درآمد می‌رسید. بقیهٔ چیزها فقط حواس آدم را پرت می‌کنند. حواس که جمع نباشد، هزینه به آدم تحمیل می‌کند.
کاربر ۱۲۷۱۹۶۲

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۲۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۶,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۷/۰۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۵۵۷۹-۹-۸
تعداد صفحات۱۲۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۶,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۷/۰۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۵۵۷۹-۹-۸