با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ثروت هماهنگ

دانلود و خرید کتاب ثروت هماهنگ

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ثروت هماهنگ  نوشته  جیمز آرتور ری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب ثروت هماهنگ

«ثروت هماهنگ» نوشته جیمز آرتور ری( -۱۹۵۷) و لیندا سیورتسون( -۱۹۶۴) نویسنده و سخنرانی انگیزشی است.

در بخشی از کتاب می‌خوانیم:

«منظور از ثروت هماهنگ پول و امکانات فراوان نیست، اگرچه این جزء سرگرم‌کننده، فوق‌العاده ضروری است. ثروت هماهنگ درباره‌ی فراوانی در همه‌ی بخش‌های زندگی شما است. به هماهنگی به عنوان یک عملکرد موزیکال فکر کنید. در واقع، ابزار متفاوتی لازم است تا یک فرش جادویی بافته شود. اکنون، این مورد را در زندگی‌تان به کار بگیرید. آیا میل دارید بخش‌های مختلف زندگی‌تان، در مجموع بیشتر قسمت‌های آن به سوی یک زندگی از هر نظر کامل پیش رود؟ این با ثروت هماهنگ امکان‌پذیر است.

اغلب مردم ثروت را با پول برابر می‌دانند. زمانی که پول قسمتی از ثروت می‌شود، ارزش آن بیشتر می‌شود. هماهنگی و رفاه می‌تواند ثروت واقعی باشد. من افراد مولتی مولتی میلیونری را می‌شناسم که حاضرند نیمی از ثروتشان را بدهند تا سلامتی یا رابطه‌ی عاشقانه‌ی بهتری به دست آورند. تجربیات هماهنگ در همه‌ی جنبه‌های زندگی یک ثروت واقعی است ـ حسی از کامل بودن و رفاه که باعث بالا رفتن شادی آنی می‌شود و از پیشرفت‌های غیرمتعادل در یک یا دو زمینه جلوگیری می‌کند.

پس شما قصد دارید در پنج ناحیه‌ی کلیدی زندگی‌تان آنچه من پنج رکن ثروت می‌نامم رفاه فراوان داشته باشید، یعنی: مالی، روابط، ذهنی، جسمانی و روحی. بدون این پنج رکن می‌توانید ثروتمند باشید ولی هرگز توانگر نخواهید شد. من دریافتم که هر چه بیشتر به این حالت از ثروت واقعی برسید، پول بیشتری نیز به سوی شما جذب خواهد شد. دنیا تحت امر شما خواهد بود و با رضایت کامل از آگاهی شما حمایت خواهد کرد.

ایجاد ثروت هماهنگ، حس کلّی سرخوشی، کامل بودن و حتی وحدت و یگانگی به وجود می‌آورد و بدانید که این پنج رکن لازم و ملزوم یکدیگر هستند.»

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
دون خوان می‌گوید: تفاوت اساسی بین سالک مبارز و انسان معمولی در این است که سالک مبارز همه چیز را به عنوان مبارزه طلبی قبول می‌کند، در حالی که انسان معمولی همه چیز را به عنوان برکت یا نفرین به شمار می‌آورد.
kian pazoki

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۸۷ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۰۶/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۲۸-۰۰۱-۸
تعداد صفحات۳۸۷صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۰۶/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۲۸-۰۰۱-۸