با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
آوای وحش

دانلود و خرید کتاب آوای وحش

۴٫۷ از ۲۰ نظر
۴٫۷ از ۲۰ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب آوای وحش  نوشته  جک لندن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب آوای وحش

«آوای وحش» از مهم‌ترین آثار جک لندن(۱۹۱۶-۱۸۷۶)، نویسنده آمریکایی است.

در بخشی از کتاب می‌خوانیم:

«باک هنگامی که پراو چادرها را جمع و سورتمه را باز می‌کرد و فرانسوا سگ‌ها را به افسار می‌بست، به سرعت به جایی رفت که اسپیتز را به عنوان رئیس می‌بستند. فرانسوا بدون اینکه توجهی نشان بدهد، سلکس را به آنجا برد، زیرا گمان می‌کرد سلکس برای ریاست بر سایر سگ‌ها، بهترین است. باک به سلکس حمله کرد، خشمگین سگ را کنار زد و خود در آنجا ایستاد. فرانسوا خندید، مشتی بر پای خود کوبید و گفت:

ـ خوب، خوب! باک را ببین! اسپیتز را کشته و می‌خواهد به عنوان رئیس انتخاب شود.

آنگاه به باک گفت:

ـ برو گمشو!

باک حرکتی نکرد. فرانسوا پشت گردنش را گرفت و بدون توجه به غرش سگ، حیوان را کنار زد و سلکس را پیش آورد. سلکس پیر زیاد از این کار راضی نبود و به وضوح نشان داد که از باک به شدت می‌ترسد. فرانسوا با لجاجت، سلکس را کنار افسار برد. به محض اینکه فرانسوا برای آوردن افسار، پشت کرد، باک بر سر سلکس پرید و سگ را کنار زد. فرانسوا به شدت خشمگین شد، چماق را برداشت و فریاد زد:

ـ به تو نشان می‌دهم!

در آن لحظه باک به یاد مرد سرخ‌پوش افتاد و آهسته عقب رفت. فرانسوا باز هم سلکس را جلوتر آورد. باک حمله نکرد. از چماق فاصله گرفت و غرید. کاملاٌ مراقب بود مورد اصابت ضربات چماق قرار نگیرد، زیرا شدت این ضربات را به یاد داشت. فرانسوا پس از بستن سلکس، برای بستن باک در جای همیشگی، یعنی جلوتر از دایو، پیش رفت و باک عقب کشید. فرانسوا پس از تکرار این صحنه، چماق را بر زمین انداخت، زیرا متوجه شد که باک از چماق می‌ترسد. با این حال باک حاضر به پیش آمدن نشد. نمی‌خواست از چماق خوردن فرار کند، بلکه می‌خواست رئیس گروه سگ‌ها شود.»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱۷)
erfan
۱۳۹۷/۰۲/۲۳

حس بی نظیری بهتون دس می ده حتما بخونید

A.S
۱۳۹۹/۰۲/۲۶

واقعاً کتاب خوب و آموزنده ای بود

samira
۱۳۹۸/۱۲/۲۴

جک لندن رو خیلی دوست دارم حیف که خیلی از کتابهاش ترجمه نشده نوجوان بودم خوندمش... عالللللللیییه

ASAL
۱۳۹۵/۰۹/۰۹

من نسخه ی چاپی این کتاب رو دارم . البته با یک ترجمه ی دیگه.( احمد قلی زاده مقدم) در کل کتاب زیبایی بود . روایت جالبی داشت .

Ati
۱۳۹۵/۱۰/۰۹

عالیییییییه

Amir
۱۳۹۷/۰۴/۱۱

داشتم کتابها رو نگاه میکردم که به این کتاب رسیدم. برای یک از ترم های کلاس زبانم بهمون این کتاب رو داده بودن؛فکر میکردم از این داستانای مسخرس. ( هنوز کتاب رو نخوندم. )

شاهین
۱۳۹۷/۰۵/۱۸

بی نظیر

724momen
۱۳۹۹/۰۱/۲۱

یک شاهکار پر از حرف و درس برای انسانهای امروز.

Sarina
۱۳۹۵/۰۷/۲۹

عالییییی

miiimjiim
۱۴۰۰/۰۲/۱۹

آوای وحش رو با معرفی یکی از دوستان بلاگر کتاب انتخاب کردم و خوندم. کتاب از چند فصل تشکیل شده که رفته رفته هیجان انگیز تر میشه.طوری که صفحات آخر ذوق داشتم زودتر نتیجه زندگی شخصیت داستان که انسان نیست

- بیشتر
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۳)
روش زندگی در آنجا، چنین است، آداب و رسوم درستی رعایت نمی‌شود و انصاف و جوانمردی جایی ندارد. می‌دانست اگر پای کسی بلغزد و بر زمین بیفتد، دیگر هرگز برنخواهد خاست. بنابراین از آن به بعد، باک مراقب بود بر زمین نیفتد.
A.S
زندگی در آنجا، چنین است، آداب و رسوم درستی رعایت نمی‌شود و انصاف و جوانمردی جایی ندارد. می‌دانست اگر پای کسی بلغزد و بر زمین بیفتد، دیگر هرگز برنخواهد خاست. بنابراین از آن به بعد، باک مراقب بود بر زمین نیفتد.
724momen
باک همواره با تماشای صحنه وحشیانه رام کردن، درسهایی را که آموخته بود، تکرار می‌کرد. دیگر می‌دانست انسان چماقدار، همه قوانین را تعیین می‌کند و چاره‌ای جز اطاعت نیست، حتی اگر سرانجام کار، دوستی و آشتی نباشد.
hathis1

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۲۰ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۳/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۸۳۲۹-۴۲-۱
تعداد صفحات۱۲۰صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۳/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۸۳۲۹-۴۲-۱