پدر! مادر! ما متهمیم

دانلود و خرید پدر! مادر! ما متهمیم

۴٫۷ از ۳۳ نظر
۴٫۷ از ۳۳ نظر

برای خرید و دانلود   پدر! مادر! ما متهمیم  نوشته  علی شریعتی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

نظرات کاربران

k.t
در بلادی که در همین سرزمین هم شیعه داره هم سنی هم اهل حق داره...هم یهودی داره..هم‌مسیحی و هم بابیه و بهایی!!! و البته زرتشتی... در بین آدم هایی که از جنس روشنفکرهایی که دکتر شریعتی از دستشون فریاد میزنه وبهشون میگه اگر به اصل چیزی رجوع نکنن و حکم بدا علیه اون تاریک فکرن نه روشنفکر.. و البته حضور مدعیان اسلام هم که هست و جاشون خالی نیست و انقدر بی شناخت پیش میرن که اگر حضور سربازان گمنام امام زمان نبود چند گردان داعشی هم از این بلاد داشت صادر میشد!!!! خوندن این کتاب تجربه ی فوق العاده ای بود. از این کتاب بسیار یاد گرفتم و خیللللللی خلاصه آموخته هام این بود : تعقل باید کرد و تلاش. بسی هم فراوان بریده نهادم 😊. ۳ تا هم بریده ی ۳ قسمتی ۳ریالی(سریالی😆) نهادم.
k.t
اتفاقا این مواجه ها باعث میشه آدم انقد مورد سوال قرار بگیره و شک‌کنه به خودش و تحقیق کنه خودش یه نعمتیه واقعا 😊 حداقل بعدا برا بچه هامون کم‌نمیاریم جلو سوالاشون 🤓
آبرنگ
ضمنا استر مهمترین نیست، یکی از مهم ترین هاست😉
آبرنگ
می دونم براهمینم فهمیدم همدان رو میگین, استر و کلیسای میدون بوعلی 😊
اِیْ اِچْ|
نثر، آدم رو مدام در برانگیخته ترین سطح ممکن نگه میداره! مثل یه اثر حماسی که آدم میخواد با صدای بلند و آب و تاب دار برا همه بخوندش! همون طور که ابتدای کتاب اومده، یورش غیرمنصفانه‌ای به نوع انتقال محتوا(یا همون فرم) میبره! آپدیت این فرم، جزء ملزومات انتقال محتواست. چیزی که به دست فراموشی سپرده شده و همچنان در مواردی میشه. کتاب رسما موتور و میاره پایین، از اول شروع می‌کنه به آچارکشی😃😄 کتاب رو بصورت ویژه به جماعت جوان، روشنفکر، و پدر مادرا پیشنهاد میکنم!!
اِیْ اِچْ|
:)
Ali.h
جزو بهترین کتاب هایی بود که تا بحال خوندم. چقدر عالمانه... چقدر روشن و واضح بلایی که بر سر مذهب و اسلام خودمان با دست های خودمان آوردیم را دکتر شریعتی می گوید. چقدر ما ناآگاهیم و چقدر ما اشتباه زندگی میکنیم. به نظر من این کتاب رو همه باید بخوانند تا همه آگاه شوند. آگاهی منِ تنها کافی نیست.
H.S
عالی . با این کتاب تازه با تفکرات روشنفکرانه حقیقی استاد شریعتی اشنا شدم، جای همچین ادمایی واقعا تو جوامع و دنیای امروزی خالیه
مادر بزرگ علی💝
👍
ツAlirezaツ
👌🌹
در میان کلمات
حقیقت را از زبان کسی بشنوید که ضربه خورده،خرد شده و زیر دست و پای روشنفکر و مسلمان له شده اما حقیقت را می گوید. اسلام را از زبان شریعتی بشنوید.
as.moradi
من مطمئن نیستم دادم چون کافیه کتاب رو کامل نخونی اون وقته که کتاب نتیجه ی عکس میده ... این کتاب رو بخونید چه مسلمون باشید چه نه
sunia
این کتاب واقعـــــا فوق العادست، از دستش ندید.
Mohammad Nazemi Ardakani
همه باید حداقل یه بار این کتابو بخونن
zeynab_m91
کتاب فوق العاده ای بود..👌 این دست از کتابها رو باید چند بار خوند تا متوجه عمق مطلب شد.
آرمان
خارق العاده...👌❤
صفحه قبل۱۲صفحه بعد