شنیده‌ام خانه‌ها را رنگ می‌کنی!

دانلود و خرید شنیده‌ام خانه‌ها را رنگ می‌کنی!

مرد ایرلندی و مختومه‌شدن پرونده‌ی جیمی هافا

۴٫۲ از ۱۸ نظر
۴٫۲ از ۱۸ نظر

برای خرید و دانلود   شنیده‌ام خانه‌ها را رنگ می‌کنی!  نوشته  چارلز برنت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

نظرات کاربران

mahdi
فیلم و کتابی بسیار بسیار جذاب و معرکه
***mahdi ***
نه متاسفانه
A oldman
با تشکر
A oldman
درود آیا کتاب را خوانده اید؟ ترجمه چگونه است؟ سانسور؟ آخر نشر میلیکان بیشتر ترجمه های پر سانسور و بد ارائه می‌کند این چگونه است؟
کاربر ۲۱۶۸۹۴۸
فیلمشو دیدم واقعا جذاب بود ، البته نسبت به سلیقه من که عاشق فیلمهای مافیای هستم ، امیدوارم کتابش هم مثل فیلمش باشه!
Alireza
Irishman
Alireza Bakhshi
کتاب از دسته داستان های مافیاییه و علاقه مندان خودش رو داره . لذت میبرم از خوندنش حتما بخونید اگر دوس دارین این نوع رمان ها رو 🌷
reyhan69
کتاب از فیلم جذاب تره اما باید بگم من خیلی با فیلمش ارتباط برقرار نکردم چون دور از سلیقه ام بود اما اگر اول فیلم رو ببینید و بعد کتاب رو بخونید تصویرسازی شخصیت های کتاب بر اساس بازیگران فیلم برای شما رقم میخوره که جذابیت کتاب رو بیشتر میکنه
SimorQ
من فیلمش رو دیدم. خیلی طولانی بود اما ارزش دیدن رو داشت. امیدوارم کتاب هم به خوبی فیلم باشه.
DaRa
دوستانی که خوندن نظر بدن، آیا این کتاب از فیلمش جذاب تره و به جزئیات بیشتری پرداخته یا نه؟
به نظرم کتاب خیلی خوبیه
خیلیی دوسش دارم
sedmamad
من ابتدا فیلم Irishman رو دیدم و از اونجایی که به فیلم های مافیایی علاقه دارم از این فیلم نیز بسیار لذت بردم. این کتاب از زبان فرانک شیرن است به همراه بخش هایی که نویسنده برای فهم و دقت بیشتر کنار آن روایت کرده است. از کودکی و دوران جنگ فرانک، خاطرات زیادی دارد که جذاب است(در فیلم خیلی کم پرداخت شده). بخش نسبتا زیادی از کتاب به بخشهای حقوقی و دادگاهی میپردازد که شاید برای برخی کمی خسته کننده شود. داستان واقعی است و اطلاعات جالبی در مورد تاریخ معاصر آمریکا و دخالت مافیا در امور کشور می دهد. اطلاعات تخصصی راجع به ترجمه ندارم و کتاب اصلی را نخواندم اما به نظرم ترجمه مناسب و روان است و در بخش های خاص منظور را به خوبی رسانده است. در کل اگر به این موضوع علاقه دارید و دنبال جزئیات بیشتر هستید کتاب را بخوانید وگرنه با توجه به حجم کتاب شاید دیدن فیلم آن برایتان کافی باشد.
کاربر ۱۸۸۷۸22
کتاب‌جذاب‌واموزنده‌ای‌است
صفحه قبل۱صفحه بعد