تقدیم به چند داستان کوتاه

دانلود و خرید تقدیم به چند داستان کوتاه

مجموعه داستان

۱٫۷ از ۷ نظر
۱٫۷ از ۷ نظر

برای خرید و دانلود   تقدیم به چند داستان کوتاه  نوشته  محمدحسن شهسواری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

نظرات کاربران

satisfaction
مطالعه این کتاب مساوی است با اتلاف وقت. یقینا پرفروش بودن کتاب ارتباط مستقیمی با معروف بودن نویسنده دارد وگرنه واقعا حرفی برای گفتن ندارد‌.
کاربر ۲۱۳۰۳۹۵
به هیچ وجه توصیه نمی کنم. جز چند تا جمله ی کوتاه توصیفی هیچ چیز دیگری به آدم نمی دهد. مجموعه داستانی بسیار خنک و بی محتوا مخصوص رادیو و گوش راننده های پیر و بیکار تاکسی از صبح تا شب مجبورند تو خیابان باشند. اصلا جذاب و گیرا نبود. توصیف ها هم ایراد داشتند. یا خنک و تهوع آور و تکراری بودند یا گاهی با واقعیت اصلا جور در نمی آمدند مثل قرصی که جایش کنار لوستر است !! هر روز صبح باید چارپایه بگذاری بروی بالا و از کنار لوستر قوطی قرص برداری و دوباره پرتش کنی آنجا دوباره فردا😁😁😆😆😆🤣😂 به قول یکی از خوانندگان فقط چون نویسنده معروف بوده این مجموعه فروش رفته و هیچ دلیلی دیگری ندارد.
صبا
چقدر خوبه که میشه اینجا کتابها را رو دید و مزخرفات رو نخرید
masoudmm
داستان های در و دیواری و مزخرف از نظر سناریو و حس و حالی که به آدم میده، بدترین کتاب داستان کوتاهیکه خوندم در عجبم از نشر چشمه که چرا خودش رو داره خراب میکنه با همچین کتابایی
صفحه قبل۱صفحه بعد