پرواز روی خاک: خاطرات سرهنگ خلبان منوچهر شیرآقایی

دانلود و خرید پرواز روی خاک: خاطرات سرهنگ خلبان منوچهر شیرآقایی

۴٫۵ از ۴ نظر
۴٫۵ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود   پرواز روی خاک: خاطرات سرهنگ خلبان منوچهر شیرآقایی  نوشته  سیدقاسم یاحسینی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

نظرات کاربران

HQSAMM
کتاب جالبیه. راجع به زندگی خصوصی عاشقی و نظامی یک خلبان کشور از کودکی تا دوران بعد از جنگ. جالب بودبرام بخاطر اینکه دیدم وسیعتر شد به اینکه همه در جنگ مذهبی کاملا دینی مثل شهید بابایی و دوران نبودند. خاصیت این جنگ این بود که همه را متحد کرد با هر طرز فکری و یک عده در این میدان شجاع تر بودند و با ایمان بیشتر. البته همانطور که در کتاب اشاره می شود، یک عده نیز خائن به کشور می شوند.
0
phoenix
کتاب بسیار خوبی بود مخصوصا برای علاقه مندان این نوع ادبی. توصیه میکنم حتما بخوانید
0
حمید
کتاب خوبیه و متنی روان و گویاداره. امّا.......باعث تعجب و تاسفِ که دانشجوی خلبانی که ۴۳سال پیش در آمریکا ماهیانه ۱۱۱۷ دلار! حقوق میگرفته و در رفاه کاملتر از مردم کل آمریکا بوده چرا تا اینحد و اندازه ناسپاس هست و کم کاری یا بی تربیتی یکی از پرسنل ارتش به خودش را پای حکومت آنزمان مینویسه‌! در صورتی که این نوع افراد بیشخصیت در تمام کشورهای دنیا وجود دارن و ربطی به حکومتها نداره....ولی متاسفانه مسئله ای که با خواندن این کتاب به آن ایمان پیدا کردم ناسپاسیِ مردم در تمام دوران از حومتهای ایران بوده و هست و خواهد بود. نظر شخصی: تا این لحظه از عمرم که حدود ۴۳سال است هیچ شکارچی‌یی را ندیده ام که زندگی خوب و بدون دردسر و عاقبت بخیری داشته باشد.
صفحه قبل۱صفحه بعد