فلسفه در چند دقیقه؛ توضیح ۲۰۰ مفهوم کلیدی به زبان ساده

دانلود و خرید فلسفه در چند دقیقه؛ توضیح ۲۰۰ مفهوم کلیدی به زبان ساده

۴٫۱ از ۱۴ نظر
۴٫۱ از ۱۴ نظر

برای خرید و دانلود   فلسفه در چند دقیقه؛ توضیح ۲۰۰ مفهوم کلیدی به زبان ساده  نوشته  ماکوس ویکس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

نظرات کاربران

آتیلا
به‌صورت کاملاً ساده، روان و کوتاه اندیشه‌های فلسفی رو بیان کرده و توضیحاتی هم از فلاسفهٔ شرقی همچون بودا، تائو، کنفوسیوس و... هم ارائه کرده است. کلیاتی از اندیشه‌های فلسفی که برای هرکسی که به فلسفه علاقه داره سودمند خواهد بود.
Mamadovsky
یک کتاب خیلی خوب که شما رو با کلیات فلسفه آشنا میکنه. برای اونایی خوبه که نمیخوان زیاد عمیق بشن در فلسفه و عین حال دوست دارن اطلاعات عمومی فلسفی خودشون رو تقویت کنن. به صفحات زیادش هم اعتنا نکنید. بحث های جذابش باعث میشه یه روزه تموم کنیدش.
آوای سبز
فلسفه در چند دقیقه مجموعه ای کافی و مناسب برای تمام دوستداران فلسفه است. در پایان خواندن هر موضوع, خواننده اندکی به فکر فرو میره و به قول نویسنده، به اعماق غار افکارِ دست نخورده اش راه پیدا میکنه. ممکنهدر آن غار با واقعیت های زیبایی از افکار خودش مواجه بشه یا ممکنه به تصویر مطلوبی از خودش نرسد. تا وارد غار نشیم، نمی دانیم در انتهایش چه چیزی در انتظار ماست.
arash ngar
اگه خواستین با مفاهیم فلسفی آشنا شید کتاب خوبیه و به طور خلاصه و ساده و مفید توضیح داده 👌
Travis
کتابی که با زبانی ساده و به دور از درازگویی، مفاهیم مهم فلسفی دو هزار سال گذشته را شرح می‌دهد.
کاربر ۱۲۰۰۴۱۵
کتابیست که به صورت بسیار مختصر و مفید، تاریخ فلسفه و رویکردهای مختلف در عالم فلسفه رو با زبان ساده و جذاب بیان کرده. کتاب خیلی خوبیه برای آشنایی کلی با فلسفه و مکتبهای مختلف اون
صفحه قبل۱صفحه بعد