با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
درمان افسردگی؛ سرماخوردگی روانی

دانلود و خرید کتاب صوتی درمان افسردگی؛ سرماخوردگی روانی

۳٫۲ از ۶ نظر
۳٫۲ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی درمان افسردگی؛ سرماخوردگی روانی  نوشته  گیلیان باتلر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی درمان افسردگی؛ سرماخوردگی روانی

کتاب صوتی درمان افسردگی؛ سرماخوردگی روانی اثری از گیلیان باتلر و تونی هوپ در زمینه شناخت افسردی و راهکارهای مقابله با آن برای عموم است.

 درباره کتاب صوتی درمان افسردگی؛ سرماخوردگی روانی

افسردگی مانند لکه سیاهی که روح انسان را می‌پوشاند و شادی و لذت بردن از زندگی را از او می‌گیرد. وقتی که شخصی افسرده است، رابطه اش با اطرافیاندچار چالش می‌‌شود و در نهایت تبدیل به فردی گوشه‌گیر می‌شود و دوستان و نزدیکان نیز معمولا از او دوری می‌کنند چون می‌ترسند این بیماری به آنها هم سرایت کند. 

گلیلن باتلر و تونی هوپ در این کتاب صوتی به صورت قدم به قدم، تکنیک‌های درمان افسردگی، این سرماخوردگی روحی و روانی را به شما می‌آموزند. 

کتاب درمان افسردگی؛ سرماخوردگی روانی، شش فصل دارد و در هر فصل آن ابعادی از این بیماری و راه‌های مقابله با آن‌ها را بیان کرده است. شناخت افسردگی، نمودهای آن همچون سیرشدن از زندگی، آسیب زدن به خود و....، شدت بیماری و راه‌های درمان پزشکی و غیر پزشکی آن در این اثر تشریح شده است.

 شنیدن کتاب درمان افسردگی؛ سرماخوردگی روانی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 علاقه‌مندان به کتاب‌های موفقیت و روان‌شناسی را به شنیدن این کتاب دعوت می‌کنیم

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
세다옛
۱۴۰۰/۰۶/۲۱

سلام من افسردگی خیلی شدید داشتم و این کتاب رو خوندم. واقعا عالیه.. کسی که این مشکل رو داشته باشه به راحتی حرف های این کتاب رو درک میکنه... راه حل هایی که برای درمان افسردگی هم ذکر شده بود

- بیشتر
saloo
۱۳۹۹/۱۲/۲۸

یک کتاب عالی برای رهایی از افسردگی

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۲ ساعت و ۴۲ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۲۳٫۵ مگابایت
زمان۰۲ ساعت و ۴۲ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۲۳٫۵ مگابایت