با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
جادوگر شهر از

دانلود و خرید کتاب صوتی جادوگر شهر از

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی جادوگر شهر از  نوشته  آسمان مصطفایی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی جادوگر شهر از

کتاب صوتی جادوگر شهر از نوشته ال. فرانک بام  استداستانی خیالی و جذاب دختری به نام دوروتی که همراه با سگش توتو در مزرعه‌ای در کانزاس زندگی می‌کنند. اما سرنوشت دوروتی عجیب است او ناگهان وارد دنیای حیرت‌انگیزی می‌شود که باید راه فرار از آن را پیدا کند.

درباره کتاب جادوگر شهر از

در کتاب جادوگر شهر از دوروتی، سگش توتو در خانه‌ای با عمو و عمه‌اش زندگی می‌کند. یک روز گردباد بزرگی می‌آید و خانه‌ی آنها را که بلند می‌کند و با خود به آسمان می‌برد و در سرزمین اُز پایین می‌آورد. دقیقا روی یک جادوگر عجیب. در اُز همه چیز زیبا و شگف‌انگیز است، دوروتی نگران عمه و عمویش است و می‌خواهد به خانه‌اش برگردد اما چقدر ممکن است موفق شود. او در راه در یک مسیر آجری زرد قدم می‌زند و با دوستان عجیبش آشنا می‌شود. دوروتی سرِ راهش به مترسکی که مغز ندارد، آدم آهنی‌ای که قلب ندارد و شیر بزدلی که شجاعتش را از دست داده‌ برخورد می‌کند. آنها از او می‌خواهند کمکش کند. در راه دوروتی و دوستانش را میمون‌های پرنده‌ی یک جادوگر بدجنس می‌دزدد و از او به عنوان خدمتکار کار می‌کشد. اما دوروتی باید نجات پیدا کند.

شنیدن کتاب جادوگر شهر از را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کودکان علاقه‌مند به داستان پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۲ ساعت و ۳۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۷۸٫۴ مگابایت
زمان۰۲ ساعت و ۳۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۷۸٫۴ مگابایت