با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
بازمانده

دانلود و خرید کتاب صوتی بازمانده

۴٫۷ از ۳ نظر
۴٫۷ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی بازمانده  نوشته  فرناز بهنام نیا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی بازمانده

کتاب صوتی بازمانده داستانی از چاک پالانیک، نویسنده مشهور کتاب باشگاه مشت‌زنی است. این داستان درباره مردی به نام تندر برانسون است که پیرو یک مذهب ساختگی به نام کریدیسم است و باید ماموریتی را برای آن‌ها به پایان برساند. 

نسخه صوتی این داستان را با ترجمه روانی از فرناز بهنام نیا می‌شنوید. 

درباره کتاب صوتی بازمانده

بازمانده اولین بار در فوریه ۱۹۹۹ منتشر شد و از زندگی مردی به نام تندر برانسون سخن می‌گوید. او از پیروان مذهبی ساختگی به نام کریدیسم است. آن‌ها عقاید خاصی درباره ازدواج و مرگ دارند. در حقیقت آن‌ها همیشه منتظرند تا پیامی از طرف خدا دریافت کنند که آن‌ها را به نزد خود دعوت کند و با خودکشی به او می‌رسند. تندر با دختری به نام فرتیلیتی آشنا می‌شود که مانند او پیرو کریدیسم است. فرتیلیتی روزی به فرودگاه می‌رود تا به سیدنی پرواز کند ولی تندر متوجه می‌شود که کسی قصد دارد تا هواپیما را بدزدد. او دختر را تعقیب می‌کند و می‌بیند که اسلحه مردی را از او می‌گیرد و به داخل هواپیما می‌رود. تندر به دنبال هواپیماربای اصلی می‌گردد و در طی یک اتفاق غیر قابل باور متوجه می‌شود خود او کسی است که باید هواپیما را بدزدد...

این داستان از انتها آغاز می‌شود و به ابتدا می‌رود. چاک پالانیک موفق شده است تا اثری مرعوب کننده خلق کند که رفتارها افراطی و مضحک مذهبی و قید و بندهای خودساخته مردم امروز را نشان می‌دهد. 

کتاب صوتی بازمانده را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

اگر از شنیدن داستان‌های پرماجرا و مهیج لذت می‌برید، کتاب صوتی بازمانده یک انتخاب خوب برای شما است. 

درباره چاک پالانیک 

چارلز مایکل پالانیک متولد ۲۱ فوریه ۱۹۶۲ نویسنده و مقاله‌نویس آمریکایی است. او پس از انتشار رمان باشگاه مبارزه در سال ۱۹۹۶ که کارگردان معروف دیوید فینچر بر اساس آن فیلمی با همین نام را ساخت، شهرت پیدا کرد. محل زندگی او پورتلند، اورگن واشنگتن است. نوشته‌های او به دو گروه تخیلی و غیرتخیلی تقسیم می‌شود. تا کنون بر اساس دو اثر او (باشگاه مبارزه و خفقان) فیلم ساخته شده است. در ۹ مارس ۲۰۱۰ مقاله‌ای به قلم او تحت عنوان مانند روزهای آخر عمرت زندگی کن در پایگاه اینترنتی Men's health (سلامت مردان) منتشر شد.

از آثار دیگر او می‌توان از لالایی، جن‌زده، اسناف، کوتوله و محکوم نام برد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
محسن حرمی
۱۴۰۰/۰۷/۰۴

چقدر صدا خرابه. راستش نمونه رو که گوش دادم با تمام اشتیاقم به "چاک" از خیر کتاب صوتی ش گذشتم

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۸ ساعت و ۳۶ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۶۸۹٫۱ مگابایت
زمان۰۸ ساعت و ۳۶ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۶۸۹٫۱ مگابایت