با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی پرنده‌ی من اثر فریبا وفی

دانلود و خرید کتاب صوتی پرنده‌ی من

۳٫۱ از ۹ نظر
۳٫۱ از ۹ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی پرنده‌ی من  نوشته  فریبا وفی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
معرفی نویسنده
عکس فریبا وفی
فریبا وفی

فریبا وفی یکی از نویسندگان معاصر و مشهور زن ایران است که رمان‌هایش در خارج از مرزهای ایران هم خواننده و مخاطب پیدا کرد و به زبان‌های انگلیسی، آلمانی و ایتالیایی ترجمه شده‌اند. اغلب ...

معرفی کتاب صوتی پرنده‌ی من

کتاب صوتی پرنده‌ی من داستان بلندی از فریبا وفی است که از تناقضات زندگی زنان در یک جامعه صحبت می‌کند و از درد دل‌های زنی سخن می‌گوید. 

پرنده‌ی من در زمان انتشار به عنوان بهترین رمان سال انتخاب شد و جایزه‌ی سومین دوره جایزه هوشنگ گلشیری و دومین دوره جایزه ادبی یلدا را از آن خود کرد. نسخه صوتی این داستان زیبا را با صدای شهین نجف‌زاده بشنوید.

درباره‌ی کتاب صوتی پرنده‌ی من

فریبا وفی در کتاب پرنده‌ی من از داستان‌های زندگی زنان می‌گوید. داستان پرنده‌ی من از زبان زنی متاهل روایت می‌شود که درگیر روزمرگی‌های خاصی مانند رسیدگی به کارهای خانه، مراقبت از بچه‌ها و ... شده است. همسرش، امیر، مردی است که بلندپروازی‌های بسیاری دارد. او در خیالات و بلندپروازی‌هایش غرق شده است و در درجه‌ی اول، به رویاهای خودش می‌پردازد. او مرد بی‌وفایی نیست، اما هم‌قدم هم نیست و همین موضوع، راوی داستان را آزار می‌دهد. او از احساساتی که دارد، مادرانگی‌هایش، همسرانگی‌هایش و  ... می‌نویسند و ...

رمان پرنده‌ی من داستان خطی ندارد، با رفت و برگشت‌های بسیار روایت می‌شود اما خوش‌خوان و جذاب است. 

کتاب صوتی پرنده‌ی من را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

علاقه‌مندان به ادبیات داستانی، داستان‌های ایرانی و رمان‌هایی که به موضوعات زنان می‌پردازند، از شنیدن کتاب صوتی پرنده‌ی من لذت می‌برند. 

درباره‌ی فریبا وفی 

فریبا وَفی ۱ بهمن ۱۳۴۱ در تبریز متولد شد. او رمان‌نویس و نویسنده داستان کوتاه ایرانی است که برای آثارش جوایز معتبری را از آن خود کرده است. داستان‌های او به زبان‌های روسی، سوئدی، عربی، ترکی، ژاپنی، انگلیسی و آلمانی ترجمه شده‌است و در نشریات معتبری مانند داستان همشهری به انتشار رسیده است. از میان رمان‌های او می‌توان به پرنده من، رویای تبت و ترلان اشاره کرد. مجموعه داستان‌های کوتاه او نیز، بی‌باد، بی‌پارو، همه‌ی افق، در راه ویلا نام دارند. 

نظرات کاربران

mojgan1395
۱۴۰۱/۰۴/۰۵

هر کسی زندگی ای دارد که روز به روز آن را دوره می کند. معمولا هم بعد از مدتی ملال آور میشود. حالا حکایت این داستان هم ملال زندگی ست. زندگی ای که تکرار می شود. یعنی باوجودی که راوی

- بیشتر

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۳ ساعت و ۲۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۸۸٫۰ مگابایت
زمان۰۳ ساعت و ۲۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۸۸٫۰ مگابایت