با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
زندگی نو

دانلود و خرید کتاب صوتی زندگی نو

۵٫۰ از ۳ نظر
۵٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی زندگی نو  نوشته  اورهان پاموک  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی زندگی نو

کتاب گویای «زندگی نو» به روایت مهرداد میراکبری، یک رمان عجیب، پرجوش و خروش و سورئال از نویسنده معروف ترکیه، اورهان پاموک است. این رمان درباره جوانی است که با خواندن کتابی عجیب و تاثیرگذار که از یک زندگی نو خبر می‌دهد، سفری عجیب و پرهیاهو را آغاز می‌کند. عثمان که در دانشگاه استانبول مهندسی می‌خواند، روزی در سلف دانشگاه اتفاقی کتابی با نام «زندگی نو» را در دست دختری دانشجو می‌بیند و بعد از آن همان کتاب در بساط یک کتاب‌فروش توجه‌اش را جلب می‌کند. عثمان کتاب را می‌خرد و با هیجان آن را می‌خواند. او با «جانان» همان دختری که کتاب را خوانده بود ارتباط می‌گیرد و همین‌طور با «محمد»، دوست جانان که ادعا می‌کند نور کتاب را دریافته و به دنیای آن راه یافته است. رابطه این سه نفر ادامه می‌یابد در حالی که عثمان عاشق جانان شده و محمد به طرزی مشکوک ناپدید می‌شود. داستان با جستجوهای این دو برای یافتن محمد در اتوبوس‌هایی فراواقعی و غریب که سرشار از اتفاقات غیرمنتظره و خواب‌گونه است ادامه پیدا می‌کند و خواننده‌ همراه‌ داستان و با همان‌ سرعت‌ به‌ پیش‌ رانده‌ می‌شود. این اثر یک رمان تمثیلی است که به مفهوم تغییر مسیر زندگی به وسیله دریافت‌های روحانی اشاره دارد. راوی به سفری در دل تاریکی می‌رود. افراد بی‌شماری را می‌بیند و به دریافت‌های تازه‌ای از زندگی می‌رسد. «زندگی نو» تنها کتاب پرفروش در تاریخ ترکیه است که هنگام انتشار، در کمترین زمان بیشترین فروش را داشته است. این اثر در یک سال به فروش ۱۶۴۰۰۰ نسخه دست یافته‌ و تا سال ۱۹۹۷ این رقم بیش از ۲۰۰۰۰۰ بوده‌است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
Hassan Motamed
۱۳۹۹/۰۹/۰۸

۱_تا اینجا نصف کتاب رو گوش کردم و نظرم رو تا اینجا میگم: داستانی بسیار پرکشش و زیبا با موضوعی چالش بر انگیز برای ذهن.ترجمه بسیار عالی ولی گویندگی علی رغم صدای دلنشین راوی و تسلط نسبی اش به دلیل

- بیشتر
خوب بود لطفا اسم آهنگ چیه 👃👃👃
۱۳۹۸/۰۷/۱۷

خوب بود لطفا اسم آهنگ چیه 👃👃👃

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۱۱ ساعت و ۳۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۶۴۹٫۷ مگابایت
زمان۱۱ ساعت و ۳۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۶۴۹٫۷ مگابایت