با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی کتاب قرمز رموز فروش موفق اثر جفری گیتومر

دانلود و خرید کتاب صوتی کتاب قرمز رموز فروش موفق

۳٫۳ از ۳ نظر
۳٫۳ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی کتاب قرمز رموز فروش موفق  نوشته  جفری گیتومر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی کتاب قرمز رموز فروش موفق

کتاب صوتی «کتاب قرمز رموز فروش موفق» نوشته‌ی جفری گیوتمر است. نویسنده در مقدمه گفته است: «در کتاب قرمز رموز فروش موفق، این فرصت را داری که بفهمی چرا فروش اتفاق می‌افتد و با استاد شدن در اصولی که به تو ارائه می‌کنم، می‌توانی فروختن را امری همیشگی برای خودت بکنی. فرق بین عالی بودن و معمولی بودن، فلسفه‌ی آدم است. بیشتر فروشنده‌ها به آخر ماه فکر می‌کنند. ولی تو باید به درازمدت، به سالیان سال بعد، فکر کنی. من این‌گونه فکر می‌کنم. اگر درازمدت فکر کنی، هر بار که در یک موقعیت فروش قرار می‌گیری، فروشت همیشه درازمدت و رابطه‌محور خواهد بود و این مسئله ربطی به فریب‌کاری در فروش یا هر نوع تاکتیک کثیف دیگری ندارد. کتاب قرمز رموز فروش موفق را می‌توان کتاب قرمز رموز خرید موفق هم نام نهاد...»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
امیر
۱۳۹۸/۱۲/۰۶

خوب نیست اصلا بسیار کلی تیتر وار

وحید
۱۳۹۶/۰۷/۲۹

این کتاب یک کتاب آکادمیک نیست، اما به نظرم دیدی که برای بازاریابی B2B به آدم میده از هر کتاب آکادمیک حوزه‌ی بازاریابی که در دوران دانشگاه دیدم بهتره. هم کتاب واقعا خوب‌ه و هم صوتی‌ش. درود.

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۶ ساعت و ۱۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۷۳٫۱ مگابایت
زمان۰۶ ساعت و ۱۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۷۳٫۱ مگابایت