با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب قرنطینه اثر جنیفر ای.نیلسن

دانلود و خرید کتاب قرنطینه

۴٫۷ از ۱۵۱ نظر
۴٫۷ از ۱۵۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب قرنطینه  نوشته  جنیفر ای.نیلسن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب قرنطینه

قرنطینه نام رمانی نوجوانانه اثر جنیفر ای. نیلسن است. این رمان یک داستان هیجان‌انگیز درباره یک بیماری مهلک و کشنده، شبیه کرونا، روایت می‌کند.

درباره کتاب قرنطینه

 یک بیماری مسری کشنده به نام اسکورج شیوع پیدا کرده است و ماموران هرکسی را که مشکوک است، با خودشان می‌برند تا آزمایش دهد. آنی ملز هم یکی از این افراد است که نتیجه تستش در کمال ناباوری مثبت می‌شود. او را به یک جزیره می‌فرستند؛ جایی که قبلا زندان بوده و حالا قرنطینه بیماران است. قربانیان اسکورج باید باقی‌مانده عمر کوتاه خود را در این جزیره سپری کنند اما انی تصمیم دارد از یک راز در جزیره پرده بردارد.

 خواندن کتاب قرنطینه را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

 نوجوانان علاقه‌مند به داستان‌های مهیج و ماجراجویانه را به خواندن این رمان دعوت می‌کنیم.

 بخشی از کتاب قرنطینه

بیشتر مردم دوستی من و ویول را به اندازهٔ وقت‌گذرانی اختیاریِ یک آهو با یک گراز وحشی، بعید می‌دانستند. من و او هرکدام به یک چیز خاص معروف بودیم؛ همه می‌دانستند کدام‌یک از ما آهو است و کدام گراز.

اغلب از ویول می‌پرسیدند چطور می‌تواند با من دوست باشد، انگار او فقط با من از روی لطف، خوب بود، یا شاید چون مادرم در عوضش بهش پول می‌داد. هیچ‌کس نمی‌پرسید چرا من با ویول دوست هستم. انگار او فقط قرار بود به من مهربانی بکند.

هرچند، آن‌ها ویول را مثل من نمی‌شناختند. اگر نگوییم بیشتر از من، اما او درست اندازهٔ من لجباز بود. او شوخی‌هایی را که با مردم می‌کردیم دوست داشت،‌ هرچند برای در رفتن از دستشان زرنگ‌تر بود. او ایرادهای زیاد دیگری هم داشت که فقط من می‌دانستم، مثلاً غرورش که جوری بهش می‌چسبید که انگار زندگی‌اش است. و... خب، احتمالاً حتی ایرادهای بیشتری هم داشته باشد که وقت کافی می‌خواهد تا بهشان فکر کنم. اما مهم‌تر از همه، ویول استعدادی داشت که نه پدر و نه مادرش چیزی از آن نمی‌دانستند. هیچ‌کس نمی‌دانست،‌ چون اگر کسی به خاطر چیزی به او شک می‌کرد،‌ سرزنشش به جای او متوجه من می‌شد و من هیچ وقت نمی‌توانستم با آن‌ها سروکله بزنم.

ویول می‌توانست سریع‌تر از دویدن یک گربهٔ سوخته، یک قفل را باز کند. او دوتا سوزن لحاف‌دوزی بزرگ را همه‌جا همراهش داشت، برای مواقعی که به قفلی برمی‌خورد که لازم بود بازش کند. او هیچ‌وقت دزدی نمی‌کرد؛ خیلی خوب‌تر از آن بود که بتواند همچین کاری بکند، اما عادت داشت فقط موقع زمستان از زالوهای شهر پتو و هیزم بدزدد و بعد هر چیزی را که توی فصل بهار باقی می‌ماند برگرداند. البته از وقتی اسکورج برگشته بود، دیگر چیزی را قرض نمی‌گرفت. اما اینکه کمتر تمرین می‌کرد، باعث نشده بود مهارتش با آن سوزن‌ها کم شود. همان‌موقع هم توی گاری قرنطینه می‌توانست از آن‌ها استفاده کند، ولی قفل طرف بیرون در بود.

روی در این سلول یک قفل گنده بود، قفلی که التماس می‌کرد بازش کنند.

به ویول گفتم: «راه زیادی تا خونه هست، همین‌که بفهمن ما رفتیم، میان دنبالمون می‌گردن.»*Haniyeh*
۱۳۹۹/۰۵/۱۴

کتاب عالی ای هستش. در واقع نمایان گر شجاعت، شهامت، اراده راسخ و تسلیم نشدن هستش. این یکی از بهترین کتاب هایی هست که من خوندم و به تمام نوجوون ها پیشنهاد می کنم که حتما یه بار توی زندگی

- بیشتر
دختر کتاب خوان 📖 🌸
۱۴۰۰/۰۲/۱۸

این کتاب یکی از قشنگ ترین و فوق العاده ترین کتاب های دنیاست 😍😍 واقعاً خیلی عالی بود مخصوصاً به حال و هوای قرنطینه ی کرونایی‌ این روزا خیلی میاد 🤩😁 اینم بقیه ی ستاره هایش ⭐🌟⭐⭐🌟⭐⭐🌟⭐⭐⭐⭐🌟⭐🌟⭐🌟⭐🌟⭐🌟⭐🌟⭐🌟 اینم خلاصه ای از این کتاب

- بیشتر
AλI
۱۳۹۹/۰۷/۲۱

داستان‌پردازی قوی و مهیجی داره، شخصیت‌ها دوست‌داشتنی و خستگی‌ناپذیرن! ابرقهرمان‌هایی که تنها قدرتشون عشق و همدلی و همکاری و تلاشه. خط داستانی بعضی جاها دچار خلأهایی هست و گاهی بچگانه و قابل پیش‌بینی میشه اما فکر می‌کنم برای نوجوون‌ها، بخصوص دخترها

- بیشتر
Hana
۱۳۹۹/۰۷/۱۷

این کتاب فوق العاده بود! از خوندنش واقعا لذت بردم. و هم خیلی از طرح داستان و پیچدگی هاش خوشم اومد، داستان درمورد دختری به نام آنی بود که خیلی افتضاح آواز می خوند😂😂 و بیماری به نام اسکورج که خیلی

- بیشتر
bookisland_fatemeh
۱۳۹۹/۰۵/۱۳

بسیار کتاب عالی ای بود و خوندنش رو به همه پیشنهاد می کنم، یکی از بهترین کتاب های نشر پرتقال بود. شجاعت آنی ملز قابل تحسینه و داستان جذابش ما رو به این سمت می کشونه که هیجان رو در

- بیشتر
- ویـٰانـ ؛
۱۳۹۹/۰۶/۰۳

این کتاب بهترین کتاب پرتقال بود که من خوندم البته من نسخه چاپی ش رو خوندم عاااالیه و یه جور هایی مثل کرونا الان هس و من قبل از کرونا اینو خوندم و باورش برام عجیب بود ولی الان بهتر

- بیشتر
🍫𝕜𝕖𝕣𝕞 𝕜𝕖𝕥𝕒𝕓🍫
۱۳۹۹/۱۱/۰۵

خیلی باحال و جالب بود😘🌹❤️🤤 عاشقش شدم😍😍 حتما بخونید😇

mah
۱۳۹۹/۰۷/۱۵

عالی بود . جنیفر .ای. نیلسون عالیه کتاب هاش. من نسخه چاپی رو خوندم و واقعا لذت بردم از داستان پردازی ♡♡♡

zeynab
۱۳۹۹/۱۲/۰۴

عاشقش شدم .... وقتی داشتم میخواندمش انگار تمام اتفاقات رو از نزدیک حس میکردم . انقدر قشنگ بود که اصلا دوست نداشتم تموم بشه ... حتی یک لحظه ام ازش چشم برنداشتم .

💜𝐍𝐚𝐳𝐚𝐧𝐢𝐧 𝐳𝐚𝐡𝐫𝐚💜
۱۳۹۹/۰۸/۲۲

کتاب زیبایی هستش من از خواندنش لذت می برم خیلی جالبه به شماهم پیشنهاد می کنم این کتاب را بخونید من کتابش را خریدم و خیلی جالب و باحال بود. 💗💕❤💖😊🤗😁😘😉

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱۳۴)
هیچ چیزی نمی‌تونه یه دوستیِ واقعی رو از بین ببره.
-Dny.͜.
بعضی‌وقت‌ها دوستی اینه که کاری رو بکنی که به نفع دوستت باشه، حتی اگه چیزی نباشه که خودش می‌خواد.
-Dny.͜.
زیر لب گفتم: «چرا اون‌ها این‌قدر از ما متنفرن؟» گفت: «چون ما رو نمی‌شناسن و ما اون‌ها رو نمی‌شناسیم. متنفر بودن از چیزی که نمی‌شناسیش آسونه.»
هرگز(حسین)
این ذات انسان است که آدم‌ها را به بهتر و بدتر تقسیم‌بندی می‌کنند.
;𝗕𝖺𝗁𝗮𝗋𝖾𝗵
نشناختن آن‌ها باعث می‌شد راحت‌تر ازشان متنفر باشیم
-Dny.͜.
«وقتی ما خیلی از هم دوریم، همه‌چیز کج‌وکوله به نظر میاد؛ انگار که دنیا عوض شده. البته که دنیا عوض نشده. بعدش می‌فهمم که من دارم کج راه می‌رم. تو من رو متعادل می‌کنی آنی.»
-Dny.͜.
ولی من فکر می‌کردم ما فقط جور متفاوتی تحصیل کرده بودیم؛ آن‌ها جهانی را می‌شناختند که از کتاب‌ها بیرون می‌آمد و ما جهانی را می‌شناختیم که در آن زندگی می‌کردیم.
المپیان ناپخته‌ی طاقچه!:)
چیزهای کمی ارزشِ آن را داشتند که به خاطرشان زندگی‌ام را به خطر بیندازم
بهار
«کِرم» کلمه‌ای بود که به ما که توی کشور کِلدِن، بیرون از شهر و کنار رودخانه زندگی می‌کردیم، نسبت داده بودند. البته بدتر از اسم «زالو» نبود که ما روی مردم شهر گذاشتیم؛ ولی اول آن‌ها این اسم‌بازی را شروع کردند؛ به خاطر همین هم ما حق داشتیم به آن‌ها بگوییم زالو. تازه، زالوها کرم‌ها را می‌خورند؛ برای همین، اسمِ خیلی بجایی بود.
Moriarty
ولی من فکر می‌کردم ما فقط جور متفاوتی تحصیل کرده بودیم؛ آن‌ها جهانی را می‌شناختند که از کتاب‌ها بیرون می‌آمد و ما جهانی را می‌شناختیم که در آن زندگی می‌کردیم.
المپیان ناپخته‌ی طاقچه!:)

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۲۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۱/۲۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۶۲-۲۱۳-۴
تعداد صفحات۳۲۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۸,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۱/۲۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۶۲-۲۱۳-۴