با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کوکی

دانلود و خرید کتاب کوکی

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب کوکی  نوشته  فیلیپ پولمن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب کوکی

کتاب کوکی نوشته فیلیپ پولمن است که با ترجمه فرزاد فرید منتشر شده است. تیک، تاک، تیک، تاک! بعضی از داستان‌ها این‌چنین‌اند. وقتی کوکشان می‌کنید دیگر هیچ چیز جلودارشان نیست. این داستان هم همان‌طور است.

درباره کتاب کوکی

یک شاگرد ساعت‌ساز درمانده، شوالیه‌ای مکانیکی و مرگبار، و دکتر کالمنیوس شرور که بعضی‌ها می‌گویند خودِ شیطان است. این شخصیت‌ها را کوک کنید، آن‌ها را در داستانی بگذارید که در شبی سرد و زمستانی اتفاق می‌افتد. سپس داستان و زندگی در هم می‌آمیزد و ترکیبی غریب می‌سازد که دیگر نمی‌توان جلویش را گرفت. درست مثل این داستان. در این داستان سیاهی و سپیدی کنار هم قرار می‌گیرند تا داستانی عجیب و تازه را بسازند. در کتاب کوکی شما با اتفاق‌هایی روبه‌رو می‌شوید که انتظارشان را ندارید.

خواندن کتاب کوکی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کودکان علاقه‌مند به داستان‌های پر هیجان پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب کوکی

همه‌چیز از یک شب زمستانی شروع شد، وقتی که اهالی شهر در مهمانخانهٔ اسب سفید جمع شده بودند، برف از سمت کوه‌ها می‌بارید و باد با بی‌قراری ناقوس‌های برج کلیسا را به حرکت وامی‌داشت. پنجره‌ها بخار گرفته بود، بخاری با درخشش می‌سوخت، پوتسی۱ گربهٔ سیاه پیر جلوی بخاری مشغول چرت‌زدن بود و هوا پر از بوی خوش سوسیس، ترشی کلم و تنباکو بود. گرِتل۲ دختر کوچولوی پیشخدمت، دختر مهمانخانه‌دار، با لیوان‌های دسته‌دار کف‌آلود و بشقاب‌هایی بخارآلود به این‌سو و آن‌سو می‌دوید.

در باز شد و دانه‌های سفید و درشت برف با حالتی چرخان وارد اتاق شد تا در برخورد با گرمای تالار محو و آب شود. تازه‌واردها آقای رینگل‌من۳ ساعت‌ساز و شاگردش کارل۴ بودند که پوتین‌هاشان را بر زمین کوفتند و برف را از روی پالتوی خود تکاندند.

شهردار گفت: «آقای رینگل‌من است! خب، دوست قدیمی، بیا این‌جا پیش من.»

کارل با حرکت سر تشکر کرد و رفت تنهایی در گوشه‌ای نشست. حالتی غم‌زده و گرفته داشت.

شهردار گفت: «جوانک چه‌اش شده؟ انگار کشتی‌هاش غرق شده.»


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
Dexter
۱۳۹۹/۰۵/۱۹

یک داستان بسیار جذاب ، متفاوت با تِمی ترسناک و پایانی غیر قابل پیش بینی از فیلیپ پولمن با ترجمه ی عالی و روان آقای فربد. حتما خوندن این کتاب رو به علاقمندان داستان های تخیلی و ترسناک پیشنهاد می کنم.

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
همه‌چیز از یک شب زمستانی شروع شد، وقتی که اهالی شهر در مهمانخانهٔ اسب سفید جمع شده بودند، برف از سمت کوه‌ها می‌بارید و باد با بی‌قراری ناقوس‌های برج کلیسا را به حرکت وامی‌داشت. پنجره‌ها بخار گرفته بود، بخاری با درخشش می‌سوخت، پوتسی گربهٔ سیاه پیر جلوی بخاری مشغول چرت‌زدن بود و هوا پر از بوی خوش سوسیس، ترشی کلم و تنباکو بود. گرِتل دختر کوچولوی پیشخدمت، دختر مهمانخانه‌دار، با لیوان‌های دسته‌دار کف‌آلود و بشقاب‌هایی بخارآلود به این‌سو و آن‌سو می‌دوید.
Dexter

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۷۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۲/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۰۵۸-۴۴-۲
تعداد صفحات۷۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۲/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۰۵۸-۴۴-۲

تجربه بهتر در اپلیکیشن