با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
پاداش و کیفر

دانلود و خرید کتاب پاداش و کیفر

خاطرات آزاده، حاج اسماعیل شمس

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب پاداش و کیفر  نوشته  بیژن کیانی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب پاداش و کیفر

کتاب پاداش و کیفر نوشته بیژن کیانی خاطرات آزاده حاج اسماعیل شمس است که زمان طولانی‌ای را در زندان‌های رژیم بعث گذراند. این کتاب توسط انتشارات پیام آزادگان منتشر شده است.

درباره کتاب پاداش و کیفر

آزادهٔ سرافراز حاج اسماعیل شمس در سال ۱۳۲۷ در محلهٔ شوش تهران متولد شد و دوران کودکی، نوجوانی و جوانی خود را در همین محله سپری کرد.  سال از عمر خود را در زندان‌های رژیم صدام گذراند و در شمار فعالان فرهنگی اردوگاه‌ها بود و خدمات ارزنده‌ای به دوستان خود ارائه کرد. آقای شمس در سال ۱۳۶۹ به همراه دیگر آزادگان سرافراز به میهن بازگشت.

خواندن کتاب پاداش و کیفر را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کتاب پاداش و کیفر را به تمام کسانی که می‌خواهند اطلاعات دقیق و جامعی از دوران جنگ تحمیلی و وضعیت اسیران داشته باشند پیشنهاد می‌کنیم

بخش‌هایی از کتاب پاداش و کیفر

پرسیدم چطور؟

گفتند «در این اردوگاه، هر تازه‌واردی رو به شدت شکنجه می‌کنن تا حساب کار دستش بیاد. ما هم که اومدیم تا ساعت‌ها شکنجه شدیم، شما شکنجه نشدین، احتمالاً قصد دارن اختصاصی ازتون پذیرایی کنن». با نگرانی برگشتیم و منتظر حوادث بعدی شدیم.

ساعت سه بعد از ظهر، سوت آمار زده شد و ما پس از آمارگیری به داخل رفتیم. هر کس مشغول کاری بود که یک صحنه توجه ما را به خود جلب کرد.

افسری به نام ضابط احمد با چهره‌ای خشن و کریه به همراه ۲۰ درجه‌دار و سرباز کابل به دست، به سمت اتاق ما آمدند و پس از باز کردن در، بدون مقدمه ما را در حصار خود گرفتند و بی‌رحمانه شروع به زدن کردند. صدای فریاد و نالهٔ ما بلند شد و آنان بدون توجه به این ناله‌ها بر ضربات کابل می‌افزودند و از شکنجهٔ ما لذت می‌بردند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۴۴ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۱۰/۱۳
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۰۱۳-۳۹-۹
تعداد صفحات۱۴۴صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۱۰/۱۳
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۰۱۳-۳۹-۹