با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
حلقه‌ی آتش

دانلود و خرید کتاب حلقه‌ی آتش

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب حلقه‌ی آتش  نوشته  دون میگوئل روئیز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب حلقه‌ی آتش

کتاب حلقه‌ی آتش نوشته دون میگوئل روئیز ترجمه‌ی میترا میرشکار اثری در باب مسیحیت و ارتباط آدمی با خداست. احساس آرامش درونی و سعادت و خوش‌بختی چیزی است که آدمی همواره در زندگی‌اش به‌دنبال آن است. این کتاب راهنمایی جامع است برای مسیر خوشبختی.

درباره کتاب حلقه آتش

در تعالیم من که آیین حلقهٔ آتش است، مهم‌ترین روز زندگی‌مان را جشن می‌گیرم: روزی که ما در آتش روح‌مان ادغام می‌شویم و به الوهیت خویش باز می‌گردیم. روزی است که درمی‌یابیم واقعاً چه هستیم و تصمیم می‌گیریم به نیروی آفرینش که زندگی یا خداوند است بپیوندیم. از آن روز به بعد، با عشقی بی‌قید و شرط در دل‌های‌مان نسبت به خودمان و هر آنچه در خلقت است، زندگی می‌کنیم.

این کتاب که برای نخستین بار در سال ۲۰۰۱ با عنوان "دعاها: پیوند با خالق‌مان" منتشر شد، به شما خاطرنشان می‌کند واقعاً چه هستید. این کتاب همواره کتاب مورد علاقهٔ من بوده است و اینک به احترام دعای مورد علاقه‌ام، نام صحیح آن‌را حلقهٔ آتش نهاده‌ام. 

خواندن کتاب حلقه آتش را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب برای تمامی که به آرامش نیاز دارند و انسانیت در پرتو دعا برایشان معنا می‌شود جذاب و مناسب است.

جملاتی از کتاب حلقه آتش

تمام رنج و عذاب بشر به واسطهٔ اعتقاد داشتن به دروغ است. آگاهی یافتن از این مطلب نخستین کاری است که باید انجام دهیم. چرا؟ زیرا این آگاهی ما را به سوی حقیقت هدایت می‌کند و این حقیقت ما را به سوی خداوند، عشق و خوشبختی رهنمون می‌سازد. این حقیقت ما را از تمام دروغ‌هایی که باور داریم، رها می‌سازد. اما باید حقیقت را تجربه کنیم تا بتوانیم آن‌را بشناسیم. ما نمی‌توانیم حقیقت را با کلام توصیف کنیم. به محض این‌که در مورد حقیقت حرف می‌زنیم و به محض این‌که آن‌را با کلام جاری می‌سازیم، دیگر حقیقت نیست. ما می‌توانیم حقیقت را تجربه کنیم و می‌توانیم آن‌ را حس کنیم. اما هنگامی که داستان را می‌سازیم، تنها آن داستان برای ما حقیقت پیدا می‌کند و برای دیگران، حقیقت نیست. هر انسانی داستان خودش را می‌آفریند؛ و هر انسانی در رویای خویش زندگی می‌کند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
پیام خداوند، زندگی است و این پیام از طریق والدین‌تان به شما رسانده شده است.
shahpour rezaei

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۰۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۲,۵۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۹/۱۱
دسته بندی
تعداد صفحات۱۰۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۲,۵۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۹/۱۱